Sylwester 2016

Zapraszamy na Noc Sylwestrową 2016

sylwester-2016-kopia

Tegoroczny Sylwester Miejski stanie się podwójną okazją do wspólnego świętowania dla wszystkich mieszkańców Lublina. Tradycyjne powitanie nowego Roku połączone zostanie z inauguracją obchodów 700-lecia lokacji naszego miasta!

Sylwester, czas, gdy z roku 2016 wchodzimy w rok 2017, odbędzie się pod znakiem radości i inspiracji dziedzictwem. Spojrzymy na nasze miasto nie tylko poprzez muzykę, ale również przez pryzmat nowego medium, nowych technologii i nowego miejsca. Łącząc historię ze współczesnością, zobaczymy, jak bawił się Lublin przez ostatnie 700 lat.

Rozpoczniemy o godz. 20.00 niezwykłym koncertem Lubelskiej Federacji Bardów, dzięki któremu znajdziemy się w magicznym świecie dawnych opowieści, legend i baśni o Kozim Grodzie. Potem razem z zespołem Klezmafour zanurzymy się w dawnym, gwarnym, żydowskim Lublinie. Muzyczna podróż przez historię miasta przeprowadzi nas także przez okres szarego PRL-u, jednak taneczna i energetyczna muzyka zespołu Backbeat pozwoli nam spojrzeć na ten okres od jaśniejszej strony. I tak, w atmosferze dancingu i zabawy przy hitach lat 60. i 70. dojdziemy do współczesności. A tu muzycznie przywita nas Junior Stress, który w rytmach reggae zaśpiewa o dzielnicach Lublina. Równie energetycznych inspiracji możemy spodziewać się po hiphopowo-soulowym składzie Chonabibe. Po północy do wspólnego tańca przy najbardziej energetycznym big bandowym, funkowym i swingowym graniu zaprosi Lublin Street Band.


Szczegółowe informacje

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.pl