Ferie w Centrum Kultury

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą jak spędzić ferie, przygotowaliśmy kilka propozycji dla dzieci w różnym wieku – od zajęć muzycznych, plastycznych, projekcji kina familijnego. Sprawdź, co będzie się działo w Centrum Kultury:

 • Festiwal Gier Planszowych i Karcianych Board Mania – 14 – 29 stycznia
  Cieszący się dużym powodzeniem i dynamicznie rozwijający się Festiwal Gier Planszowych i Karcianych już po raz czwarty zagości w Centrum Kultury. Oprócz tematycznych weekendów, 48- godzinnego maratonu gier planszowych i turnieju, w ciągu tygodnia zapraszamy do korzystania z wypożyczalni gier planszowych. Nowością będzie przygotowana we współpracy z Fundacją Trach strefa dla dzieci.
  Szczegóły
 • Ferie z sensem
  Specjalna propozycja Pracowni Sztuczka dla rodziców, którzy szukają alternatywy dla opieki nad dziećmi w wieku 7-12 lat na czas ferii. Autorski, opracowany i prowadzony przez kompetentną kadrę opiekunów program rozbudzi w dzieciach kreatywność, umiejętność pracy w grupie, świadomość nowych mediów czy muzykalność, a przede wszystkim wzmocni poczucie własnej wartości. Oferujemy opiekę nad dziećmi przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.
  Szczegóły

 

 • Karuzela Sztuki – Mapy
  Z początkiem roku Karuzela sztuki wiruje w stronę odległych lądów. Zabierzemy was w niecodzienną podróż. Zobaczycie gejzery w Islandii, karawany na egipskiej pustyni i miasta Majów w Meksyku.
  15, 17, 19 stycznia/ opłata: 5 zł / zapisy : kasa Centrum Kultury
 • Filmowe Ferie ze Sztuczką
  Zapraszamy do Sali Kinowej na seanse kina familijnego. Zobaczymy zarówno animacje, jak i filmy fabularne. Opisy poszczególnych filmów znajdują się w sekcji Wydarzenia naszej strony internetowej.
  16-20 stycznia, 23-27 stycznia; bilet: 5 zł
 • Artelandia
  Zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku 4-6 lat, podczas których mali uczestnicy poprzez wspólną zabawę poznają podstawowe zasady muzyki oraz odkryją nowe dźwięki i instrumenty.
  17, 24 stycznia / wstęp wolny / zapisy : edukacja@ck.lublin.pl lub 81 466 61 51
 • Czytelnia Dramatu Dzieciom: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
  Zapraszamy na performatywne czytanie jednej z najciekawszych pozycji we współczesnej dramaturgii dla dzieci. Czytana sztuka stanie się punktem wyjścia dla niecodziennych warsztatów twórczych.
  25 stycznia / czytanie: wstęp wolny / opłata za warsztaty: 5 zł /  zapisy: kasa Centrum Kultury
  Czytaj więcej

Szczegółowe informacje o wydarzeniach, zapisach i opłatach, opisy poszczególnych filmów w ramach Filmowych Ferii znajdują się w sekcji Wydarzenia


Zobacz również

FreshMail.pl