700 +

30 mieszkańców i mieszkanek Lublina, którzy wzięli udział w castingu do filmu „700+” ma szansę zrealizować swoje marzenie. O tym, które się spełni – zadecydują mieszkańcy Lublina.

W dniach 3-13 sierpnia na stronie wydarzenia „700+” na Facebook-u mieszkańcy Lublina będą mogli głosować na wybrane przez siebie marzenie. Nagrodę wręczymy 15 sierpnia – w dniu obchodów 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich. To nie wszystko – dzięki relacji video, zobaczymy na własne oczy, jak jeden z mieszkańców naszego miasta realizuje swoje marzenie!

Film „700+” powstał w ramach projektu reżysera filmowego Piotra Brożka. Powstawał na zasadach twórczego dialogu pomiędzy reżyserem a uczestnikami castingu.
Przesłuchanie do filmu odbyło się 20 maja 2017 r, w specjalnym namiocie ustawionym na terenie dworca autobusowego PKS w Lublinie. Nietypowe miejsce castingu pozwoliło na spontaniczny udział mieszkańców i przechodniów – osób potencjalnie niezainteresowanych karierą aktorską. Dla zwycięzcy castingu przewidziano udział w filmie oraz kwotę 700 zł, która trafi do uczestnika wskazanego w internetowym głosowaniu.

Czytaj więcej


Wydarzenie realizowane jako część projektu „Wielki Jubileusz / Sztuka na Giełdzie”
Wydarzenie realizowane w ramach obchodów 700-lecia miasta Lublin.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.


Zobacz również

Centralny Plac Zabaw

15.08.2017
W sierpniu na CPZ czekają na Was nowe warsztaty, Letni Konkurs Tańca i zawody deskorolkowe.

Pajdokracja, czyli Rezerwat Dzikich Dzieci

26.07.2017
Do 27 sierpnia, niezależnie od pogody zapraszamy do Rezerwatu Dzikich Dzieci. Zlokalizowana przy ul. Dolnej Panny Marii 8, pierwsza w Polsce przestrzeń swobodnych i nieskrępowanych zabaw, jest otwarta codziennie w godz. 10-18.00.

Warsztaty na Moście Kultury

09.08.2017
Zapraszamy na warsztaty parzenia kawy, miksowania muzyki oraz nowy cykl zajęć plastycznych dla dzieci. Nie zabraknie też spływów kajakowych doliną Bystrzycy.

FreshMail.pl