She She Pop wracają do Lublina!

Konfrontacje Teatralne i She She Pop poszukują ośmiu osób, które w trakcie tygodniowych prób z zespołem pracować będą nad tematem własności oraz zechcą podzielić się swoimi osobistymi doświadczeniami związanymi z kwestią posiadania/własności/przynależności.

Jeden z najlepszych i najważniejszych kolektywów – She She Pop – którego „Testament” został owacyjnie przyjęty przez lubelską publiczność podczas XIX Konfrontacji Teatralnych, wraca w tym roku z najnowszym projektem – „Oratorium”. W czasie tego spektaklu poza artystami związanymi z SSP na scenie pojawiają się także lokalni performerzy.

 

Do projektu zapraszamy zarówno profesjonalnych artystów, jak i amatorów. Warunkiem udziału w projekcie jest możliwość uczestnictwa w próbach w dniach 2-6 października i prezentacjach 6 i 7 października w ramach Konfrontacji Teatralnych. Próby odbywać się będą popołudniami /wieczorami oraz w weekendy, tak, by maksymalnie dostosować się do codziennego rytmu pracy uczestników.

Za udział w projekcie przewidziane jest wynagrodzenie.
Zgłoszenia zawierające krótki biogram (w języku polskim i angielskim) oraz zdjęcie przyjmujemy na adres e-mail: konfrontacje.lublin@gmail.com do 7 września.
Próby prowadzone będą w języku angielskim (z pomocą tłumacza), pokazy spektaklu natomiast — w języku polskim.


Zobacz również

Warsztaty na Moście Kultury

09.08.2017
Zapraszamy na warsztaty parzenia kawy, miksowania muzyki oraz nowy cykl zajęć plastycznych dla dzieci. Nie zabraknie też spływów kajakowych doliną Bystrzycy.

Autoportret subiektywny: warsztat fotograficzny

07.08.2017
Weź udział w niezwykłych warsztatach z Andrzejem Dudkiem-Dürerem. Na zgłoszenia czekamy do 15 sierpnia.

Letnia Strefa Gospel

06.08.2017
Zapraszamy wszystkich, którzy kochają wspólne śpiewanie.

FreshMail.pl