Ferie ze Sztuczką

Pracownia Sztuczka przygotowała specjalną ofertę na czas ferii zimowych. Eksperymentalna formuła zakłada udostępnienie dzieciom różnorodnych przestrzeni, odpowiednio wyposażonych i zaaranżowanych.

Dzieci korzystają z przestrzeni wedle własnego uznania. Podejmowane przez nich działania mają być zgodne z obowiązującym kodeksem. Każdego dnia dzieci będą miały również dostęp do sali kinowej, gdzie demokratycznie będą mogły dokonać wyboru filmu i wspólnie go obejrzeć. Aktywność dzieci odbywa się pod okiem przeszkolonych Playworkerów.

Propozycja powstała w opozycji do ferii, które zakładają rozbudowany program nie uwzględniając podstawowej potrzeby dzieci do swobodnej zabawy.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ:

29 stycznia-2 lutego / 8:00-16:00

5-9 lutego / 8:00-16:00

Na Ferie ze Sztuczką zapraszamy dzieci powyżej 7. roku życia.

Zgłoszenia przyjmowane są od 15 stycznia

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: sztuczka@ck.lublin.pl

W zgłoszeniu mejlowym prosimy podawać imię, nazwisko i wiek dziecka oraz numer telefonu rodzica/opiekuna
Informacje pod adresem e-mail: sztuczka@ck.lublin.pl oraz pod nr tel.: 81 466 61 47


Zobacz również

Warsztaty taneczne GaGa

10.01.2018
Zapraszamy do udziału w warsztatach tanecznych GaGa, prowadzonych przez Adi Weinberg-Prejna - certyfikowaną nauczycielkę GaGa.

Trwa nabór zgłoszeń do konkursów recytatorskich

15.01.2018
13 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ukraińskiej: Turniej Wojewódzki; Polsko-Ukraińskie Spotkania Mistrzów Słowa - informacje, zgłoszenia, regulamin

Kompozycja pamięci

22.01.2018
Lubelski Teatr Tańca zaprasza na warsztaty z Maciejem Kuźmińskim. Uczestnicy poznają metodę kompozycji, którą wykorzystał podczas pracy nad spektaklem Archipelag.

Recenzja dla Andrzeja

02.01.2018
Weź udział w Konkursie na Recenzję Lubelskiego Wydarzenia Artystycznego im. Redaktora Andrzeja Molika i dołącz do grona recenzentów ZOOM'a.

FreshMail.pl