„Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i stołek” w Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Sztuki Współczesnej

Spektakl Teatru Czytelni Dramatu został zakwalifikowany do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Sztuki Współczesnej.
Konkurs ma na celu popularyzację współczesnego dramatu polskiego, promocję rodzimych dramatopisarzy, wspomaganie teatrów wystawiających polski dramat i adaptacje polskiej literatury współczesnej oraz nagradzanie najciekawszych poszukiwań repertuarowych. Pemiera spektaklu odbyła się 28 grudnia 2017 r. w Centrum Kultury.

Na spektakl zapraszamy do Centrum Kultury 10 i 11 lutego o godz. 15.00 i 17.00

belka-logotypow-konkurs


Zobacz również

Informacja o rekrutacji

18.01.2018
W związku z powstaniem wspólnego biura organizacynego neTTheatre i Sceny InVitro poszukujemy osoby, która zajmie się organizacją widowni.

Recenzja dla Andrzeja

02.01.2018
Weź udział w Konkursie na Recenzję Lubelskiego Wydarzenia Artystycznego im. Redaktora Andrzeja Molika i dołącz do grona recenzentów ZOOM'a.

Warsztaty taneczne GaGa

10.01.2018
Zapraszamy do udziału w warsztatach tanecznych GaGa, prowadzonych przez Adi Weinberg-Prejna - certyfikowaną nauczycielkę GaGa.

Kompozycja pamięci

22.01.2018
Lubelski Teatr Tańca zaprasza na warsztaty z Maciejem Kuźmińskim. Uczestnicy poznają metodę kompozycji, którą wykorzystał podczas pracy nad spektaklem Archipelag.

FreshMail.pl