Nagrody Miasta Lublin w dziedzinie kultury: nominacje dla pracowników Centrum

Z przyjmnością informujemy, że do tegorocznych nagród Miasta Lublin w dziedzinie kultury nominowano:

  • Łukasza Witt-Michałowskiego i Marcina Wrońskiego (Nagroda Artystyczna Miasta Lublin) za widowisko „Pogrom w przysszły wtorek”. To wydarznie jest także nominowane w plebiscycie „Strzały 2017” Gazety Wyborczej.
  • Barbarę Sawicką (Nagroda Miasta Lublin za upowszechnianie kultury) m. in. za produkcję widowiska „Sen o mieście ” w reż. Janusza Opryńskiego, program filmowy realizowany w Kinie Centrum Kultury oraz produkcję wydawnictwa „Próby z Dostojewskim i inne wykłady lubelskie”.

Do Nagrody Miasta Lublin za Całokształt Twórczości nominowany został dyrektor artystyczny Centrum Kultury – Janusz Opryński, który działa nieprzerwanie od 42 lat jako reżyser tetaralny, kierownik artystyczny Teatru Provisorium i dyrektor Festiwalu Konfrontacje Teatralne.


Zobacz również

Rezerwat Dzikich Dzieci: kurs playworkingu

23.03.2018
Rezerwat Dzikich Dzieci - powraca już w maju. Dorosłych, którzy chcieliby współtworzyć tę niezwykłą przestrzeń nieskrępowanych zabaw dzieci, zapraszamy na kolejną edycję kursu playworkingu.

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Ukraińskiej

28.03.2018
Zobacz protokół z obrad Jury Turnieju Wojewódzkiego. Laureaci konkursu wezmą udział w ogólnopolskim finale - Polsko-Ukraińskich Spotkaniach Mistrzów Słowa.

FreshMail.pl