Oferta stażu w Centrum Kultury

Zapraszamy do udziału w programie Narodowego Centurm Kultury „Staże w instytucjach kultury”.
Z przyjemnością informujemy, że bierzemy udział w kolejnej edycji programu Narodowego Centrum Kultury „Staże w instytucjach kultury”. Umożliwia on studentom i absolwentom zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego. Mile widziani studenci i studentki anglistyki do tłumaczeń filmowych list dialogowych ale nie tylko.
Poszukujemy także osoby do pomocy w organizowaniu wydarzeń kulturalnych w jednym z działów filmowych Centrum Kultury w Lublinie, który odpowiedzialny jest m.in. za Najlepsze z Najgorszych, Kinobandę, Splat!Nights i Splat!FilmFest.
Zapraszamy do współpracy!

Nabór zgłoszeń trwa do 3.06.2018.
Czytaj więcej
Regulamin stażu


Zobacz również

Scena Młodych 2018

10.06.2018
Zobacz protokół z obrad Jury "Wyśpiewać poezję" i Konkursu literackiego "Kajet"

Most Kultury powraca!

28.05.2018
Już w czerwcu zapraszamy na potańcówki, koncerty oraz niezwykle warsztaty: bębniarskie, fotograficzne, kulinarne, artystyczne, czy masażu.

Lato na placu Litewskim

30.05.2018
Ideą projektu w przestrzeni placu Litewskiego jest zaangażowanie mieszkańców miasta w uczestnictwo w kulturze, edukacja kulturalna oraz budowanie wspólnoty Lublinian. W ramach projektu w letnie weekendy zapraszamy na spektakle teatralne, spektakle improwizacji teatralnej, czy akcje animacyjne dla dzieci.

„W oczach Zachodu” – premiera spektaklu Janusza Opryńskiego w Teatrze Polskim

06.06.2018
Już w najbliższy piątek, 8 czerwca premiera "W oczach Zachodu" na podstawie powieści Josepha Conrada, w tłumaczeniu Wita Tarnawskiego, w reżyserii Janusza Opryńskiego w Teatrze Polskim w Warszawie.

FreshMail.pl