Zbiórka na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

Pies to spełnienie ludzkich marzeń o domowym wilku, który będzie zawsze przy nas i zostanie naszym najlepszym przyjacielem! Wyczuwa nasze nastroje, możemy liczyć na jego towarzystwo, jest gotowy ofiarować nam bezinteresowną miłość.

Aby oddać hołd najpopularniejszemu czworonogowi, a także zwrócić uwagę na jego prawdziwe potrzeby i olbrzymi problem bezdomności w dzisiejszym świecie, Karuzela Sztuki oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zapraszają na psie święto!

W dniach 7-26 maja w Centrum Kultury będzie trwała psia zbiórka na rzecz podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt na ul. Metalurgicznej w Lublinie. Do odpowiednio oznakowanych pudeł na parterze Centrum Kultury zbieramy koce, pościel bez wypełnienia, jedzenie w puszkach i suchą karmę i zabawki. Zbiórka prowadzona jest w godzinach otwarcia Centrum Kultury w Lublinie.

Ponadto zapraszamy na wykład „O czym myśli pies”, połączony z warsztatami – czytaj więcej


Zobacz również

Lato na placu Litewskim

25.06.2018
Ideą projektu w przestrzeni placu Litewskiego jest zaangażowanie mieszkańców miasta w uczestnictwo w kulturze, edukacja kulturalna oraz budowanie wspólnoty Lublinian. W ramach projektu w letnie weekendy zapraszamy na spektakle teatralne, spektakle improwizacji teatralnej, czy akcje animacyjne dla dzieci.

Lato w mieście z Lubelskim Teatrem Tańca

21.06.2018
Lubelski Teatr Tańca zaprasza na początek lata z tańcem współczesnym.

Most Kultury w lipcu

25.06.2018
W lipcu przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej warsztatów, dużo dobrej muzyki oraz potańcówki.

FreshMail.pl