Koncert Laureatów 40. edycji Sceny Młodych

18 czerwca 2018 r. odbył się Jubileuszowy Koncert Laureatów 40. edycji Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego Scena Młodych.

Podczas koncertu dział Edukacji Kulturalnej Centrum Kultury w Lublinie – główny organizator tego przedsięwzięcia – został uhonorowany grawertonem od Prezydenta dr Krzysztofa Żuka. Wręczenia dokonał Dyrektor Wydziału Kultury Pan Michał Karapuda.

Z okazji jubileuszowej 40.edycji Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego Scena Młodych w uznaniu zasług dla Miasta Lublin w dziedzinie upowszechniania kultury z podziękowaniem za profesjonalizm i odpowiedzialność we wspieraniu i promocji młodych talentów oraz kształtowaniu świadomego i wrażliwego uczestnictwa życia kulturalnego.
Prezydent Miasta dr Krzysztof Żuk

Koordynatorka Sceny Młodych pani Małgorzata Kobus otrzymała nagrodę okolicznościową, a pozostali członkowie zespołu: Anna Krawczyk, Joanna Kolstrung i Michał Skorżyński zostali uhonorowani Dyplomami Pana Prezydenta Miasta Lublin.

Podczas Koncertu organizatorzy wydarzenia podziękowali zasłużonym instruktorom dyplomami i statuetkami okolicznościowymi.
Otrzymali je:

Agnieszka Bardzel – Zespół Szkół w Wojciechowie
Katarzyna Beda – Gimnazjum Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Zamościu
Beata Bojar – IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
Martyna Chodowska – XXIX Liceum Ogólnokształcące im. cc. Majora Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” w Lublinie
Hubert Domański – Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach
Anna Dygas Kałuża – III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
Beata Góra – Liceum Ogólnokształcące im. im. Bohaterów im. Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim
Katarzyna Grudzień – Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Grażyna Grymuza – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie
Zbigniew Jonak – Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika
Katarzyna Jóźwik – II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana J. Zamoyskiego w Lublinie
Robert Kaczorowski – Bursa Szkół Artystycznych w Lublinie
Katarzyna Kasprzycka – IX Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lublinie
Joanna Łukaszczyk – Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju
Ewa Małecka – Młodzieżowy Dom Kultury „Pod Akacją” w Lublinie
Katarzyna Marjasiewicz – Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku
Monika Nitkiewicz – Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku
Karolina Oleksiejuk – Zespół Szkól Nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie
Michał Pastuszak – Miejski Ośrodek Kultury w Dęblinie
Ewa Połczyńska Chmielnicka – I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Lublinie
Renata Pyszniak – Dzielnicowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów w Lublinie
Jolanta Tomasiewicz – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie
Renata Sidoruk – I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie
Aleksandra Solarz – II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie
Bogna Zagórska -I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Lublinie

Zobacz również

Koncerty „Drogi wolności” i „Siła kobiet” z okazji 100-lecia niepodległości

11.07.2018
W ramach obchodów 100-lecia niepodległosci zapraszamy na rodzinne pikniki w dzielnicach Lublina oraz specjalny koncert "Siła Kobiet", podczas którego zaśpiewają Brodka, Nosowska, Kayah oraz Paulina Przybysz.

Lato w mieście z Lubelskim Teatrem Tańca

21.06.2018
Lubelski Teatr Tańca zaprasza na początek lata z tańcem współczesnym.

Most Kultury w lipcu

25.06.2018
W lipcu przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej warsztatów, dużo dobrej muzyki oraz potańcówki.

Zapraszamy na Landart Festiwal

03.07.2018
W tym roku hasłem przewodnim festiwalu jest "Święto". Na spacer wernisażowy z artystami tegorocznej edycji zapraszamy 14 lipca.

FreshMail.pl