Trwa nabór filmów do Splat!FilmFest

20 sierpnia kończy się nabór zgłoszeń do 4 edycji międzynarodowego festiwalu kina grozy i kina gatunkowego Splat!FilmFest. W 2018 roku SFF odbywa się w dniach 26 listopada – 2 grudnia w Centrum Kultury w Lublinie i po raz pierwszy w kultowej warszawskiej Kinotece (6 – 9 grudnia).

SFF to największy festiwal kina gatunkowego i kina grozy w Polsce. Jego misją jest prezentowanie kina mrocznego, szalonego, dzikiego i pięknego. Trzon programu stanowią polskie i europejskie premiery najlepszych światowych filmów kina gatunkowego z 2018 i 2017 roku (m.in. horrory, thrillery, mroczne dramaty, czarne komedie, s-f, fantasy, animacje), których nie można zobaczyć na żadnym innym festiwalu w Polsce i nie posiadają jeszcze w Polsce dystrybucji kinowej.

Zapraszamy do zgłaszania filmów pełnometrażowych oraz krótkometrażowych. Preferujemy filmy fabularne, ale nie wykluczamy udziału filmów dokumentalnych i animowanych, jeśli wpisują się w ideę SFF.
Zgłaszane filmy powinny być zrealizowane po 1 stycznia 2017 roku (mile widziane są obrazy nieprezentowane wcześniej w Polsce na pokazach publicznych). W wyjątkowych przypadkach dopuszczamy możliwość przyjęcia filmów, które były już prezentowane w Polsce lub zagranicą.

Podczas SFF przyznawane są Nagrody Publiczności w 6 kategoriach (więcej na stronie www.splatfilmfest.com). Zgłoszenia filmów przyjmowane są na portalu FilmFreeway.com do 20 sierpnia roku, jednak zachęcamy by nie czekać do ostatniej chwili.
Zależy nam na udziale w Festiwalu polskich produkcji – serdecznie zapraszamy. W razie pytań dotyczących naboru,  prosimy o kontakt.


Zobacz również

Koncerty „Drogi wolności” i „Siła kobiet” z okazji 100-lecia niepodległości

11.07.2018
W ramach obchodów 100-lecia niepodległosci zapraszamy na rodzinne pikniki w dzielnicach Lublina oraz specjalny koncert "Siła Kobiet", podczas którego zaśpiewają Brodka, Nosowska, Kayah oraz Paulina Przybysz.

Zapraszamy na Landart Festiwal

03.07.2018
W tym roku hasłem przewodnim festiwalu jest "Święto". Na spacer wernisażowy z artystami tegorocznej edycji zapraszamy 14 lipca.

Lato na placu Litewskim

25.06.2018
Ideą projektu w przestrzeni placu Litewskiego jest zaangażowanie mieszkańców miasta w uczestnictwo w kulturze, edukacja kulturalna oraz budowanie wspólnoty Lublinian. W ramach projektu w letnie weekendy zapraszamy na spektakle teatralne, spektakle improwizacji teatralnej, czy akcje animacyjne dla dzieci.

Oferta pracy w Centrum Kultury

02.07.2018
Centrum Kultury poszukuje osoby na stanowisko Specjalist/-ka ds. Sprzedaży / Kasjer, kasjerka.

FreshMail.pl