Zaproponuj temat wykładu i zostań prelegentem na Splat!FilmFest 2018

Zapraszamy do udziału w 4. edycji Splat!FilmFest – międzynarodowego festiwalu horroru, fantastyki i kina gatunkowego, w roli prelegenta. Podczas tegorocznej edycji  ogłaszamy otwarty nabór tematów na wykłady odbywające się podczas festiwalu.

Trzon programu Splat!FilmFest 2018 stanowią polskie i europejskie premiery najlepszych światowych filmów kina gatunkowego z 2017 i 2018 roku (m.in. horrory, thrillery, mroczne dramaty, czarne komedie, s-f, fantasy).
Jednak obok licznych seansów w programie znajdują się także oryginalne wykłady, na których nikt nie zasypia! W tym roku po raz pierwszy można zgłosić swój temat wykładu i wystąpić jako prelegent podczas Splat!FilmFest.

Aby zgłosić temat wykładu należy wysłać wiadomość o tytule WYKŁADY pod adres splatfilmfest@gmail.com, najpóźniej do 30 września 2018 roku.
Wiadomość powinna zawierać: własny biogram, dane kontaktowe, temat wykładu oraz rozwinięcie tematu. Prelekcje odbędą się w terminie SFF, czyli między 26 listopada a 9 grudnia 2018 w Lublinie lub w Warszawie (dokładne terminy wykładów ustala zespół SFF).

Regulamin uczestnictwa i szczegóły – czytaj więcej


Zobacz również

Konfrontacje Teatralne: poCeKalnia dla dzieci

30.09.2018
To propozycja dla rodziców, którzy podczas festiwalowych spektakli potrzebują opieki nad swoimi pociechami.

10. Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej

27.09.2018
Łącząc obchody 100-lecia odzyskania niepodległości oraz Jubileusz 10-lecia Konkursu zapraszamy do udziału w konkursie mieszkańców Lublina i regionu. Tegoroczna edycja poświęcona będzie afirmacji wolności.

Sen o mieście – zobacz reportaż z tegorocznych pokazów

28.09.2018
Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego bierze udział w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego. Weź udział w głosowaniu internautów!

Lubelski Festiwal Filmowy 2018: ruszyły zapisy na warsztaty

17.10.2018
Przed nami szereg zajęć i warsztatów nie tylko dla pasjonatów branży filmowej.

FreshMail.pl