Warsztaty fotografii kulinarnej – trwają zapisy

Akademia Odkryć Fotograficznych w Pracowni Promocji Dziedzictwa Kulturowego Centrum Kultury zaprasza na jednodniowe warsztaty fotografii kulinarnej z Katarzyną Cichoń z FOOD STORY.

Jeśli jesteś: właścicielem restauracji, kawiarni czy cukierni, szefem kuchni, blogerem, fotografem szukającym nowych wyzwań czy podróżnikiem, a może po prostu miłośnikiem jedzenia, te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Podczas warsztatów przekonasz się, że aby robić niepowtarzalne zdjęcia nie trzeba mieć profesjonalnego studia, systemu oświetleniowego i drogiego sprzętu. Wystarczy najprostszy aparat (nawet ten w telefonie), naturalne światło, wyobraźnia i entuzjazm ale też podstawowa wiedza z zakresu kompozycji i sztuki stylizacji kulinarnej.

W programie warsztatów:
– pokazy: stylizacja zdjęć kulinarnych, historia fotografii kulinarnej,
– kulinarna biblioteka fotograficzna,
– 2 sesje zdjęciowe (w tym jedna wyjątkowo słodka),
– prezentacje: fotografia kulinarna a social media oraz podstawowe zagadnienia edycji oraz archiwizacji.

Prowadzenie: Katarzyna Cichoń – absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, gdzie w 2007 roku uzyskała dyplom w pracowni sztuk wizualnych. Absolwentka Akademii Fotografii w Warszawie. Fotograf, autorka instalacji i video. Interesuje się złożonymi aspektami współczesnego społeczeństwa. Od 5 lat zawodowo specjalizuje się w fotografii kulinarnej. Fotografuje do książek o tematyce kulinarnej i lifestylowej. Współpracuje na stałe z wydawnictwami, szefami kuchni, restauracjami. Mieszka i pracuje w Kazimierzu Dolnym i Warszawie.

Warsztaty fotografii kulinarnej: 22 lub 26 czerwca 2019 (do wyboru)
czas trwania: 8 godzin; miejsce: Kazimierz Dolny; koszt: 300 zł (cena zawiera udział w warsztatach oraz napoje, przekąski, lunch i prezent-niespodziankę)
ilość miejsc: 10; zgłoszenia zawierające: imię i nazwisko, nr.tel, prosimy wysyłać na makszkazimierza@tlen.pl
więcej informacji udziela Maks Skrzeczkowski pod nr tel. 503 027 536


Zobacz również

9. Land Art Festiwal

28.06.2019
W dniach 3-13 lipca 2019 zapraszamy do „Ogrodu”, który nasyci wszystkie zmysły. Na spacer po ogrodach sztuki i wyobraźni zabierze nas ponad dwudziestu artystów z Polski, Holandii, Litwy i Japonii.

Most Kultury w lipcu

01.07.2019
Most Kultury nie zwalnia tempa! W lipcu przygotowaliśmy dla Was dużo dobrej muzyki, potańcówki oraz szereg warsztatów dla dzieci i dorosłych.

Zmiana godzin pracy kasy

18.06.2019
W dniach 19-23 czerwca oraz w lipcu godziny pracy kasy CK ulegną zmianie.

Lato na placu Litewskim: Festiwal Dzieci

17.06.2019
Ideą projektu w przestrzeni placu Litewskiego jest zaangażowanie mieszkańców miasta w uczestnictwo w kulturze, edukacja kulturalna oraz budowanie wspólnoty Lublinian. W ramach Festiwalu Dzieci zapraszamy najmłodszych do udziału w grach, animacjach oraz wspólnych, rodzinnych warsztatach.

FreshMail.pl