Centrum Ruchu: trwają zapisy na nowy sezon

Lubelski Teatr Tańca zaprasza na zajęcia w ramach Centrum Ruchu.

centrum-ruchu-1

Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania i mają na celu edukację taneczną, doskonalenie swoich umiejętności, rozwijanie pasji tanecznych, poprawienie kondycji i polepszenie swojego samopoczucia.
Oprócz tańca współczesnego w ofercie znajdują się zajęcia z tańca fizycznego, klasycznego, improwizacji oraz technik wspomagających (takich jak joga, pilates, czy body conditioning).

Aktualny grafik zajęć

UWAGA: w grafiku nastąpiły zmiany, prosimy zatem o prześledzenie harmonogramu zarówno na wrzesień, jak i na październik. Prosimy też o wypełnienie nowych formularzy zgłoszeń.

W dniach 16.09-5.10.2019 będą trwały Dni Otwarte.
Rozpoczynają się wtedy zajęcia poszczególnych grup, co jest dobrą okazją do spróbowania swoich sił i dołączenia do grup. Uruchamiamy też nabory do nowych grup dziecięcych i grup intro. W tym czasie pierwsze lekcje w poszczególnych grupach dla nowych uczestników zajęć Centrum Ruchu są bezpłatne.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy pod adresem: centrumruchu@ck.lublin.pl lub pod numerem tel: 660 577 716.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegóły, grafik zajęć i informacje o opłatach znajdują się tutaj.


Zobacz również

Międzynarodowy Projekt ARTIL w Centrum Kultury

18.09.2019
Lubelski Teatr Tańca zaprasza na pokaz spektakli powstałych w ramach projekt artystyczno-edukacyjnego dla młodych choreografów i tancerzy, studentów oraz absolwentów uczelni i wydziałów tańca i choreografii na Ukrainie, w Austrii i w Polsce.

24. Konfrontacje Teatralne: ruszyła sprzedaż biletów na spektakle „Pobliskie miasto” i „Cynk (Zn)”

20.08.2019
22 sierpnia rozpoczynamy sprzedaż biletów na spektakle "Pobliskie miasto" w reżyserii Kiriłła Sieriebriennikowa oraz "Cynk (Zn)" na podstawie powieści Swietłany Aleksijewicz w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa.

Festiwal Wszystkich Mieszkańców

23.08.2019
Centrum Kultury w Lublinie i Towarzystwo Edukacji Kulturalnej serdecznie zapraszają na Festiwal Wszystkich Mieszkańców, który organizują mieszkańcy Starych Bronowic.

11. Konkurs Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej – trwają zgłoszenia

16.09.2019
Zapraszamy do udziału w Konkursie, którego celem jest dialog o współczesnym rozumieniu pojęcia patriotyzm, afirmacja wolności, opowiadanie o miłości do miejsca i ludzi, którzy są naszym domem.

FreshMail.pl