Nabór wykładów na Splat!FilmFest 2019

Zapraszamy do udziału w 5. edycji Splat!FilmFest – międzynarodowego festiwalu horroru, fantastyki, kina gatunkowego i bezkompromisowego kina arthousowego, który odbywa się w warszawskiej Kinotece (2 – 8 grudnia) oraz w Centrum Kultury w Lublinie (9 – 15 grudnia) 2019 roku.
Naszą misją jest prezentowanie kina mrocznego, szalonego, dzikiego i pięknego.
Trzon programu stanowią polskie i europejskie premiery najlepszych światowych filmów kina gatunkowego z 2019 i 2018 roku (m.in. horrory, thrillery, mroczne dramaty, czarne komedie, s-f, fantasy, mroczne dramaty).
W 2019 po raz drugi organizujemy otwarty nabór tematów. Osoby, które chciałyby wygłosić wykład na Splat!FilmFest powinny zapoznać się z poniższymi informacjami:
• zespół SFF zaprasza do wygłoszenia wykładu osoby wybrane spośród zgłoszeń – tematy wykładów powinny nawiązywać do idei i charakteru festiwalu
• wykładom powinna towarzyszyć prezentacja multimedialna
• wykład powinien trwać 45 minut
• cenimy kreatywność, nie lubimy szkolnej nudy 😉
• wykłady odbędą się w terminie festiwalu, czyli między 2 a 15 grudnia 2019 w Lublinie lub w Warszawie, dokładne terminy wykładów ustala zespół Splat!FilmFest
• festiwal zapewnia prelegentom zwrot kosztów transportu (na ternie Polski) i nocleg w razie potrzeby
• aby zgłosić temat wykładu należy wysłać wiadomość o tytule WYKŁADY 2019 pod adres splatfilmfest@gmail.com , najpóźniej do 15 września 2019 r.
• w mailu należy zamieścić: własny biogram, dane kontaktowe, temat wykładu oraz rozwinięcie tematu
• zgłoszenie tematu nie jest równoznaczne z udziałem w festiwalu
• w razie pytań zachęcamy do kontaktu drogą mailową


Zobacz również

24. Konfrontacje Teatralne: ruszyła sprzedaż biletów na spektakle „Pobliskie miasto” i „Cynk (Zn)”

20.08.2019
22 sierpnia rozpoczynamy sprzedaż biletów na spektakle "Pobliskie miasto" w reżyserii Kiriłła Sieriebriennikowa oraz "Cynk (Zn)" na podstawie powieści Swietłany Aleksijewicz w reżyserii Eimuntasa Nekrošiusa.

24. Konfrontacje Teatralne – tekst kuratorski

09.09.2019
Przeczytaj tekst kuratorski tegorocznej edycji Konfrontacji Teatralnych. Na 24. edycję festiwalu zapraszamy w dniach 5-15 października.

Centrum Ruchu: trwają zapisy na nowy sezon

11.09.2019
Sprawdź bogatą ofertę zajęć w ramach Centrum Ruchu przygotowaną przez Lubelski Teatr Tańca.

Festiwal Wszystkich Mieszkańców

23.08.2019
Centrum Kultury w Lublinie i Towarzystwo Edukacji Kulturalnej serdecznie zapraszają na Festiwal Wszystkich Mieszkańców, który organizują mieszkańcy Starych Bronowic.

FreshMail.pl