Klub Festiwalowy 24. Konfrontacji Teatralnych

Paweł Passini zaprasza do Klubu Festiwalowego 24. Konfrontacji Teatralnych.

Codziennie po zakończeniu spektakli, Paweł Passini, Dariusz Jeż i inni twórcy teatralni, będą czekać na widzów w Piwnicach Centrum Kultury. To przestrzeń, w której swobodnie można porozmawiać o teatrze oraz festiwalowych wydarzeniach. To także – jak mówi Paweł Passini – okazja, aby nie „zagrać, wyjechać, zapomnieć”, tylko żebyście z naszego Lublina wyjechali z jakimiś wspomnieniami, a my – żebyśmy mogli Wam zajrzeć głębiej w oczy i żeby się Wam chciało do nas wracać. Teatr dla nas wszystkich jest bardzo ważny i będziemy mieli okazję to tutaj odczuć.

Klub Festiwalowy 24. Konfrontacji Teatralnych
5-15 października, godz. 19:30-01.00
Piwnice Centrum Kultury

Dla uczestników Festiwalu Konfrontacje Teatralne – zniżka w kawiarni Centralna oraz Klubie Festiwalowym 10% na wszystko po okazaniu identyfikatora lub biletu na wydarzenia z danego dnia.


Zobacz również

„Bajki Wilde…” – spotkanie z ambasador Irlandii

26.09.2019
19 września gośćmi Teatru Andersena byli Ambasador Irlandii w Polsce Emer O’Connell oraz Konsul Irlandii w Polsce Dominic Berkeley. Spotkanie dotyczyło m.in. prezentacji spektaklu „Bajki Wilde – O Jaskółce, Księciu, Olbrzymie i Niesamowitych Rakietach” (kooprodukcji Teatru im. H. Ch Andersena i Centrum Kultury w Lublinie) w Polsce i Irlandii

Pożegnanie lata na placu Litewskim

26.09.2019
W dniach 28-29 września 2019 r. zapraszamy mieszkańców do wspólnego pożegnania plenerowego sezonu kulturalnego w Lublinie na placu Litewskim i deptaku.

FreshMail.pl