Taniec, niepełnosprawność i kariera międzynarodowa – rozmowa z Claire Cunningham i Tanją Erhart

Polecamy wyjątkową rozmowę online z dwiema wybitnymi artystkami tańca, którą poprowadził Konrad Kurowski – producent i menedżer Lubelskiego Teatru Tańca.

Główny temat rozmowy to sytuacja tancerzy z niepełnosprawnością, producentów teatralnych, choreografów i aktorów, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat rozwijania kariery międzynarodowej i zdobycia większego uznania dla swoich artystycznych dokonań.

Wydarzenie odbędzie się na Facebooku, na stronie grupy Europe Beyond Access Digital Exchange. Chętni do udziału w wydarzeniu mogą do niej dołączyć.

Termin: 28 lipca, godz. 13:30

Rozmowa odbędzie się w języku angielskim z polskimi napisami. Artystkom będzie można zadawać pytania (będą tłumaczone na język angielski).

Projekt Europe Beyond Access realizowany jest w Polsce przez British Council Polska, Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
Projekt jest współfinansowany przez program Kreatywna Europa z funduszy Unii Europejskiej.