Ruszamy z niezwykłym projektem artystycznym o charakterze modowym!

Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie „Rewiry” rusza z nowym projektem artystycznym o charakterze modowym. Podziel się swoją opinią i zostań jego współautorem/ką.

Zdjęcie przedstawia kilka dużych kawałków materiałów w różnym kolorze, przewieszonych przez sznurek.

 

Razem z Waszą pomocą chcemy zaprezentować kilka dzielnic Lublina poprzez zaprojektowanie wyjątkowych kolekcji odzieży, które będą oddawać ich klimat i styl. Zostaną one następnie zaprezentowane na wystawie oraz podczas pokazu mody. Zapraszamy Cię do podzielenia się wszystkim tym, co kojarzy Ci się z Twoją ulubioną lubelską dzielnicą.

Wypełnij ankietę

Wasze odpowiedzi będą dla nas inspiracją do dalszych prac. Wasze opinia są dla nas bardzo ważne – dzięki nim, to Wy będziecie współautorami/kami tego projektu. Wypełnienie ankiety nie potrwa długo – to ok. 8 minut.
Pytania ułożyliśmy tak, aby każdy, kto ją wypełnia, mógł puścić wodze wyobraźni – wszystkie skojarzenia są mile widziane!

Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie „Rewiry”.


Zobacz również

Październikowe wydanie ZOOM’a już dostępne

02.10.2020
Zobacz nowy numer ZOOM'a, który w październiku jest dostępny w wersji papierowej i internetowej.

Forum Konfrontacji Teatralnych: Czas krytyczny / Kairos. Niemożliwe się zdarza: Kultura a biznes

10.10.2020
To cykl filmów w których wybitni humaniści, ludzie nauki i kultury, rozmawiać będą z liderami świata biznesu na temat dróg wyjścia z kryzysu, który okazał się być „wspólnym problemem” tych — pozornie odległych od siebie — sektorów: działalności gospodarczej i instytucji kultury.

FreshMail.pl