Zmiany w programie 25. Konfrontacji Teatralnych [odwołane „Biesy”]

3. Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że nie ponowimy sprzedaży biletów na spektakl „Biesy”. W związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną, pomimo podjętych kroków, nie uda nam się zaprezentować planowanego w dniach 20 i 21 października wydarzenia.
Zakupione przez Państwa bilety online automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: kasa@ck.lublin.pl.
Za zmiany w programie serdecznie przepraszamy.

2. Szanowni Państwo,
z przykrością informujemy, że w związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną – z przyczyn niezależnych od organizatora –  musimy odwołać pokazy spektaklu „Wszystko płynie” zaplanowane na niedzielę, 18.10 o godz. 17.00 i 20.00.
Zakupione przez Państwa bilety online automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konta bankowe.
Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: kasa@ck.lublin.pl.
Za zmiany w programie serdecznie przepraszamy.

1. Ze względu na wprowadzone obostrzenia „żółtej strefy” – zmniejszenie widowni do 25% – spektakl „Biesy” odbędzie się w obu terminach, jednak nie wszyscy, którzy kupili bilet, będą mogli go zobaczyć. Podjęliśmy decyzję o anulacji wszystkich zakupionych biletów i uruchomienie raz jeszcze sprzedaży biletów na obie prezentacje. W naszej ocenie to jedyne uczciwe rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Zakupione przez Państwa bilety online na spektakl „Biesy” automatycznie zostaną anulowane, a pieniądze wrócą na Państwa konto bankowe. Osoby, które zakupiły bilety w kasie CK, proszone są o kontakt pod nr tel. 81 466 61 40 lub mailowo: kasa@ck.lublin.pl.

Ponowna sprzedaż biletów, zgodna z aktualnymi wymogami sanitarnymi, rozpocznie się w poniedziałek 19.10 od godz. 12:00. Uruchomimy dla Państwa sprzedaż online oraz sprzedaż stacjonarną w kasie Centrum Kultury w Lublinie. Tych z Państwa, którzy są zainteresowani obejrzeniem spektaklu, zapraszamy do ponownego zakupu biletu.

„Biesy” – 20 i 21 października / godz. 19:00 / Sala Widowiskowa / bilet: 40/50 zł

Za zmiany przepraszamy.
Do zobaczenia w Centrum Kultury.


Zobacz również

Zmiana godzin pracy kasy od 20 października

20.10.2020
Od 20 października zmieniają się godziny pracy kasy.

Instrukcja szycia lalki Baby Jagi od Latających Warsztatów Rękodzieła

10.10.2020
Latające Warsztaty Rękodzieła przygotowały dla Was instrukcję szycia bardzo sympatycznej Baby Jagi.

FreshMail.pl