Dla Dzieci/Edukacja/Przestrzenie Sztuki/Warsztaty

Przestrzenie Sztuki Teatr: zajęcia rodzinne [ONLINE]

Końcówka grudnia w CK to szereg zajęć rodzinnych online w ramach projektu Przestrzenie Sztuki Teatr.

Grafika przedstawia namalowaną na środku śnieżną kulę na podstawie. W środku, na górce ze śniegu stoi laptop z kolorowym ekranem. Grafika na ekranie przedstawia kolorowe grzechotki muzyczne, łyżki i serpentyny. Kula oświetlona jest jasnym światłem, cała grafika umieszczona jest na bladoniebieskim tle.

Pracownia Sztuczka przygotowała specjalną świąteczną odsłonę warsztatów muzycznych z cyklu NuciMisie oraz zajęcia plastyczno-techniczne dotyczące przydasiowych eksperymentów, które wprowadzą nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. Przed nami także warsztaty plastyczne, podczas których dzieci będą miały okazję pofilozofować, poznać zwyczaje jeżozwierzy, a może nawet wcielić się w postacie samych bohaterów książeczki autorstwa Moniki Trypuz.

Harmonogram:
22 grudnia / 13:00 – PrzydaSie: LAS Christmas – warsztaty plastyczno-techniczne
27 grudnia / 13:00 – NuciMisie – warsztaty muzyczne (wydanie specjalne)
28 grudnia / 11:00 – Jeżozwierze: Maski – warsztaty plastyczne

Sprawdźcie kalendarium, zanotujcie daty, rezerwujcie miejsca i czas! Do zobaczenia online!