Ruszyła Operacja Czysta Rzeka 2021! 9 kwietnia sprzątamy Bystrzycę

Operacja Czysta Rzeka to największa i jednocześnie pierwsza w historii skoordynowana akcja społecznego sprzątania rzek, która obejmuje zasięgiem całą Polskę.

Grafika, całość na białym tle. W górnej części znajduje się logo Operacji Czysta Rzeka składające się z wielu drobnych elementów w kolorze niebieskim, zielonym, granatowym i czerwonym. Elementy tworzą okrąg i graficzny zarys ryby. Pod spodem Granatowo-niebieski napis: Operacja Czysta Rzeka 2021 Lublin 9 kwietnia sprzątamy bystrzycę, startgodz. 14:00 most kultury, dołącz do nas! W dolnej części grafiki w rzędzie od lewej znajdują się logotypy: Hotelu Arche, Lubelskiej organizacji turystycznej, Mostu Kultury oraz Motor Lublin.

 

Centrum Kultury przyłącza się do akcji i zbiera drużynę! Razem z Arche Hotel Lublin, LOT Metropolia Lublin oraz Speedway Motor Lublin łączymy siły na 9 kwietnia.

Postawiliśmy sobie za cel posprzątać linię brzegową i tereny zielone wzdłuż rzeki Bystrzycy, na odcinku: Stadion Żużlowy Motor Lublin – Most Kultury – Rzeźby nad Bystrzycą. Wy też możecie dołączyć do naszej Zielonej Drużyny!

Operacja Czysta Rzeka 2021! Sprzątamy Bystrzycę z Arche Hotel Lublin – dołącz do wydarzenia
Rejestracja uczestników: do 3 kwietnia 2021 r.

Cały sztab zostanie zaopatrzony w sprzęt niezbędny do sprzątania oraz worki do selektywnej zbiórki. Na uczestników akcji czeka też niespodzianka!

Więcej szczegółowych informacji na stronie operacjarzeka.pl i na facebook.com/Operacjarzeka


Zobacz również

„Margules. Nieobecność” w 27. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej

14.03.2021
Spektakl Łukasza Witt-Michałowskiego został zakwalifikowany do pierwszego etapu konkursu.

Instrukcja szycia lalki w sukni balowej od Latających Warsztatów Rękodzieła

22.03.2021
Latające Warsztaty Rękodzieła przygotowały dla Was instrukcję szycia lalki w sukni balowej.

Wesprzyj projekt „Słowem i węglem – baśnie z wyobraźni”

24.03.2021

FreshMail.pl