Twój pomysł na NieKongresie – wypełnij formularz

Szanowni Państwo,
wbrew wszelkim przeciwnościom dążymy do spotkania z Wami podczas IV NieKongresu Animatorów Kultury, który – mamy nadzieję – odbędzie się w dniach 1-3 lipca w Lublinie w bezpiecznych, plenerowych warunkach.

W tym roku naszym tematem przewodnim jest „Młodzież”. Właśnie dlatego miejscem naszego spotkania będą m.in. tereny zielone Rezerwatu Dzikich Dzieci. Oczywiście część wydarzeń dostępna będzie także online.

NieKongres animatorów kultury jest tworzony dla Was, pragniemy więc, abyście mieli realny wpływ na kształt tej edycji.

Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza, dzięki któremu można zgłosić własne propozycje programowe do tegorocznego NieKongresu. Mogą to być propozycje dotyczące projektów, dobrych praktyk, ciekawych inicjatyw, ważnych tematów, inspirujących gości.
Chcemy rozmawiać z Wami o tym, co naprawdę Was interesuje.

Wypełnij formularz

Prosimy o wypełnienie formularza do dnia 16 kwietnia 2021 i wpisanie do swojego kalendarza:

NIE KONGRES ANIMATORÓW KULTURY
1-3 lipca 2021 Lublin