Przestrzenie Sztuki/Taniec

Open call na rezydencję artystyczną dla tancerzy i choreografów

Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają do udziału w konkursie (open call) na rezydencję artystyczną z obszaru tańca współczesnego, realizowaną w ramach programu Przestrzenie Sztuki Lublin.

Zdjęcie przedstawia wnętrze sali prób w Centrum Kultury w Lublinie. Sala jest duża, ma jasne ściany, na których powieszone są duże lustra. Na suficie jest dużo reflektorów oświetlających przestrzeń.

Otwarcie naboru zgłoszeń: 09 czerwca 2021
Zamknięcie naboru zgłoszeń: 27 czerwca 2021, godz. 23:59
Rozstrzygnięcie konkursu: nie później niż 5 lipca 2021
Okres trwania rezydencji: 1-14.08.2021

Organizator zapewnia:

• zakwaterowanie w dniach 1-15.08.2021 dla max. 5 osób w pokojach gościnnych (1 lub 2 osobowych) z dostępem do aneksu kuchennego w Centrum Kultury w Lublinie;
  • przestrzeń do prób w terminach 1-14.08.2021 (nieodpłatnie, więcej szczegółów w regulaminie);
  • 5000 zł brutto jako ekwiwalent kosztów pobytu w Lublinie;
  • opcjonalnie konsultacje artystyczne z przedstawicielem Organizatora (Lubelski Teatr Tańca).

Postanowienia końcowe:

Przysłanie zgłoszenia do udziału w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika/uczestniczki dla celów związanych ze zorganizowaniem i przeprowadzeniem Konkursu i projektu. Informacja (RODO) o sposobie przetwarzania danych osobowych Uczestników konkursu open call na rezydencję artystyczną jest zawarta w formularzu zgłoszeniowym.

Regulamin konkursu (open call) na rezydencję artystyczną w ramach programu Przestrzenie Sztuki Lublin 2021

Odpowiedzi na dodatkowe pytania udziela Lubelski Teatr Tańca: taniec@ck.lublin.pl

Rezydencja artystyczna odbywa się w ramach programu Przestrzenie Sztuki Lublin, który finansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie.