Muzyka/Przestrzenie Sztuki

Siema Żaki!

1 października na placu Litewskim będzie głośno, z humorem, a przede wszystkim studencko! Wszystko po to, żeby naładować Was pozytywną energią na cały rok akademicki!

„Siema Żaki!” to specjalnie przygotowany koncert, podczas którego wystąpią m.in. grupa Poławiacze Pereł oraz Orkiestra Utalentowanych Muzycznie Córek i Synów pod batutą jej założyciela, dr hab. Tomasza Momota.
Przed nami także impreza muzyczna przygotowana w ramach Rockowej Sceny Akademickiego Radia Centrum.

Szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie tutaj oraz na Facebooku.

Organizatorami wieczoru są Europejska Stolica Młodzieży 2023, Miasto Lublin, ACKiM UMCS Chatka Żaka oraz Centrum Kultury w Lublinie.

Do zobaczenia na placu Litewskim!

Pokaz zrealizowany w ramach programu Przestrzenie Sztuki, finansowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz współrealizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Operatorem lokalnym jest Centrum Kultury w Lublinie.