Splat!FilmFest

A dark song

22:15 – 2017-09-23 – Sala Widowiskowa – 10 zł

Pogrążona w żałobie po przedwczesnej śmierci dziecka Sophia chce za wszelką cenę osiągnąć wewnętrzny spokój. Zdesperowana kobieta prosi o pomoc okultystę Solomona. Sophia wierzy, że doświadczony w starożytnych rytuałach zaklinania mężczyzna pomoże jej nawiązać kontakt ze zmarłym synkiem.

W oddalonym od cywilizacji domu na wsi, dwójka bohaterów przeprowadza długi i trudny rytuał. Próbują wejść w świat, który nie mogą pojąć umysłem. Gdy okazuje się, że Sophia nie była całkowicie szczera, zagraża im jeszcze większe niebezpieczeństwo. Okazuje się, że nie są sami.. Rytuał staje się coraz bardziej przerażający, jednak nie może zostać przerwany a bohaterowie nie mogą opuścić budynku.

horror / Irlandia / 2016
czas trwania: 99 min

reżyseria: Liam Gavin; scenariusz: Liam Gavin; zdjęcia: Cathal Watters; montaż: Anna Maria O’Flanagan; muzyka: Ray Harman; obsada: Steve Oram, Catherine Walker; producenci: David Collins, Tim Dennison, Cormac Fox; produkcja: Samson Films and Tall Man Films production; właściciel praw: Kaleidoscope Film Distribution

Ceny biletów
10 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Monika Stolat
tel .+48 519 122 799
e-mail: stolat.monika@gmail.com
film dla osób od 16 roku życia
polska premiera
film w języku angielskim z polskimi napisami

Zobacz również

A dark song
22:15 10 zł FestiwalFilm

FreshMail.pl