Splat!FilmFest

Another evil

22:20 – 2017-09-18 – Sala Widowiskowa – 10 zł

Nietuzinkowy obraz o duchach, w którym na pierwszy plan wysuwa a portret psychologiczny jednego z bohaterów. Domek letniskowy Dana i jego żony Mary jest nawiedzony. Kobieta decyduje się na konsultację z egzorcystą. Niezadowolony z efektu Dan postanawia zasięgnąć jeszcze jednej opinii. W tajemnicy zatrudnia Osa, który obiecuje, że pozbędzie się istoty. Mężczyźni w ciągu tygodnia wypędzają ZZZ (Zło Zupełnie Zdeterminowane). Szybko okazuje się, że pozbycia się ducha nie będzie tak proste jak się wydawało. Pogromca duchów i jego praktyki wzbudzaj w nim coraz więcej wątpliwości.

Carson D. Mell, reżyser i scenarzysta „Another Evil”, swój pełnometrażowy debiut chciał nakręcić skromnie, za to w przemyślany sposób. Akcja rozgrywa się w domu należącym do jego rodziny, a niemal cały ciężar opowiadanej historii spoczywa na barkach duetu aktorskiego, Steve’a Zissisa i Marka Prokscha, którzy z powierzonego zadania wywiązują się fantastycznie.

horror, komedia / USA / 2016
czas trwania: 90 min

reżyseria: Carson D. Mell; scenariusz: Carson D. Mell; zdjęcia: Drew Bienemann; montaż: Alex O’Flinn; muzyka: Alexandra Johnstone; obsada: Steve Zissis, Mark Proksch, Jennifer Irwin, Dax Flame, Beck DeRobertis, Mariko Munro, Dan Bakkedahl; producenci: Sebastian Pardo, Riel Roch Decter; produkcja: Memory; właściciel praw: Raven Banner, Dark Sky Films

Ceny biletów
10 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Monika Stolat
tel .+48 519 122 799
e-mail: stolat.monika@gmail.com
film w języku angielskim z polskimi napisami

Zobacz również

Another evil
22:20 10 zł FestiwalFilm

FreshMail.pl