Brak paliwa

12:00 – 2018-03-17 – Oratorium – wstęp wolny

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii autorstwa Stanisława Kliszcza.

Temat wystawy  pojawił się w trakcie szukania intrygujących motywów na terenie nieczynnej już bazy PKS w Krasnymstawie. Zestaw ponad 40 czarno-białych zdjęć próbuje uchwycić sentymentalny obraz i lokalny koloryt małych miasteczek i miejscowości. Nie jest to sucha rejestracja miejsc, ani widokówka z wycieczki czy obrazek, ale próba poszukiwania indywidualnego spojrzenia. Zamiarem autora nie jest pokazywanie dramatycznych momentów, lecz melancholijnych aspektów, które można znaleźć w codziennych sytuacjach i wydarzeniach.

Stanisław Kliszcz – mieszka i pracuje w Krasnymstawie, z zawodu jest animatorem kultury. Fotografuje w sposób dokumentalny, portretuje miejsca sobie najbliższe, zwyczajne. Tematy zostały zarejestrowane na terenie Lubelszczyzny, głównie w miejscowościach: Orłów, Rejowiec, Stryjów, Cyców, Krynica, Skierbieszów, Stary Zamość oraz w Krasnymstawie

Stanisław Kliszcz – mieszka i pracuje w Krasnymstawie, z zawodu jest animatorem kultury. Fotografuje w sposób dokumentalny, portretuje miejsca sobie najbliższe, zwyczajne.

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Promocji Dziedzictwa Kulturowego
tel. 81 466 61 23
e-mail: nik7@go2.pl

Zobacz również

Brak paliwa
12:00 wstęp wolny Wizualne

FreshMail.pl