Teatr Czytelni Dramatu

Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek

17:00 – 2018-01-13 – Sala Czarna – 25 / 15 / 10 zł

„Jeżeli komukolwiek może się coś złego przytrafić, to właśnie jej się przytrafi, taki urok żyrafi” obwieszcza wesoło Kameleon.

Żyrafa jest pechowa, odkąd pamięta, a zwierzęta całej Afryki chowają się przed nią, aby nie ściągnąć na siebie jakiejś ałajćki lub większego niedajszef nieszczęścia. Pewnego dnia jednak stanie się coś nieoczekiwanego, co sprawi, że Żyrafa spotka wyjątkowych kompanów, dla których nie będzie kulą u nogi. Razem wyruszą na pewną wyprawę… Wesoła i mądra opowieść o przyjaźni i poszukiwaniu sensu w życiu. Spektakl od 3 do 93 roku życia… W drogę!

Każdemu przypisany jest jakiś sens, tylko nie każdy go odnajduje.

Marta Guśniowska
autorka tekstu

reżyseria: Daniel Adamczyk
obsada: Anna Dudziak-Klempka, Ewelina Kamińska, Justyna Kazek, Dariusz Jeż, Marcin Mrowca, Jan Tuźnik; scenografia: Daniel Adamczyk, Celestyna Kostrubiec; oprawa muzyczna: Marcin Mrowca; światło: Krzysztof „Brzydal” Cybula; wykonanie scenografii: Piotr Wodzyński; produkcja: Anna Stępień, Celestyna Kostrubiec

Ceny biletów
25 / 15 / 10 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
bilety:
bilet rodzinny (min. 1 osoba z dzieckiem): 10 zł
dorosły bez dziecka: 25 zł

Zobacz również

Wilczek Milczek

Related posts: Wilczek Milczek Olsztyński Teatr Lalek: Pan Lampa Akademia Pana Kleksa Dźwięki Słów

Olsztyński Teatr Lalek: Pan Lampa

5. Dźwięki Słów: Pan Lampa mieszka (w dużym, starym, skrzypiącym, drewnianym domu zwanym Domczyskiem) ze swoją wierną towarzyszką Piesą. Spektakl dla małych dzieci i dużych dorosłych.

Akademia Pana Kleksa

5. Dźwięki Słów: Kolorowy i roztańczony musical dla całej rodziny, który jest niezapomnianą podróżą do świata wyobraźni.

Dźwięki Słów

Wielobarwny kalejdoskop muzyczno-słownych emocji. Na program składają się recitale, musicale, spektakle muzyczne, koncerty i muzyczne zdarzenia uliczne.Ważne jest dla nas poszukiwanie sensu poprzez muzykę, teatr, słowo oraz spotkanie z ludźmi. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13- 17 czerwca.
Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
17:00 25 / 15 / 10 zł Dla DzieciTeatr

FreshMail.pl