Czytelnia Dramatu Dzieciom

17:00 - 25.01.2017 - Sala Czarna - wstęp wolny / 5 zł - więcej
Czytelnia Dramatu Dzieciom

17:00 - 25.01.2017 - wstęp wolny / 5 zł - więcej

Zapraszamy na performatywne czytanie jednej z najciekawszych pozycji we współczesnej dramaturgii dla dzieci. Czytana sztuka stanie się punktem wyjścia dla niecodziennych warsztatów twórczych.

Była sobie pewna Żyrafa. Nie różniła się zbytnio od innych Żyraf – jedynym, co ją wyróżniało, był niewyobrażalny, uparty i przyczepiony do niej na stałe pech. A jak wiadomo, poszukiwanie sensu z takim pechem nie jest łatwe. Ale jednak możliwe. Ciepła, mądra i zabawna opowieść o poszukiwaniu sensu. Bo, jak się okazuje, wszystko ten sens ma. Trzeba tylko dobrze szukać.Zapraszamy na performatywne czytanie jednej z najciekawszych pozycji we współczesnej dramaturgii dla dzieci.

obsada: Anna Dudziak, Ewelina Kamińska, Justyna Kazek, Marcin Mrowca, Dariusz Jeż, Krzysztof Cybula
reżyseria: Daniel Adamczyk

wstęp wolny / 5 zł