Kino dla rodziców

Captain Fantastic

15:30 – 2017-04-22 – Kino CK – 12/15 zł

Pełen humoru i znakomitych dialogów obraz, który zdobył uznanie krytyków na całym świecie.

Ben wspólnie z żoną wychowuje z dala od zgiełku miasta szóstkę dzieci. Żyją inaczej niż przeciętna amerykańska rodzina: jedzą to, co uda im się upolować; ich dzieci nie chodzą do normalnej szkoły i uczą się sztuki przetrwania, żyjąc w miłości i wzajemnym szacunku. Kiedy sytuacja rodzinna zmienia się, muszą stawić czoła cywilizacji. Uhonorowany nagrodą dla najlepszego reżysera (sekcja Un Certain Regard) podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie publiczność zgotowała filmowi 10-minutową owację na stojąco.

reżyseria: Matt Ross
obsada: Viggo Mortensen, George MacKay, Samantha Isler, Annalise Basso, Trin Miller
dramat, komedia/ USA / 2016/
czas trwania: 118 min

Kino dla rodziców
Na czas seansu Kina dla rodziców w Sali Kinowej pojawiają się pufy, koce, siedziska i zabawki dla maluchów. Oświetlenie i poziom głośności zostanie odpowiednio dostosowany, a zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli w trakcie filmu swobodnie poruszać się po sali; przytulać, karmić czy usypiać dziecko, czy wyjść na zewnątrz.

Ceny biletów
12/15 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Zespół Konfrontacji Teatralnych
tel. 81 466 61 19
81 466 61 20

Zobacz również

Klient

Jeden z najwybitniejszych reżyserów światowego kina powraca z rozgrywającym się we współczesnym Teheranie thrillerem psychologicznym.

Pokot

Najnowszy, nagrodzony na Festiwalu w Berlinie film Agnieszki Holland.

American Honey

Szalona podróż przez Stany z paczką przyjaciół przy dźwiękach ulubionych płyt. Pulsująca emocjami i muzyką opowieść o poszukiwaniu własnej drogi w życiu.
Captain Fantastic
15:30 12/15 zł Film

FreshMail.pl