Most Kultury

Death Naturath / Eraserhead / Progizer

20:00 – 2018-08-05 – Most im. Mariana Lutosławskiego – wstęp wolny

Death Naturath – kapela działająca na lubelskiej scenie metalowej w latach 1989-1994. Zespół do dziś eksperymentując z dźwiękami pozostaje wierny idei tworzenia muzyki metalowej czy rock-metalowej, zarówno w jej klasycznych jak i alternatywnych odsłonach. Skład zespołu: Wajlens – gitara, Lucyf – bas (zastąpiony przez Juniora), Zwierzak – perkusja, Żarva – wokal.

Eraserhead – zespół z Lublina założony w lipcu 2017 roku, który gra muzykę metalową. Jest to mieszanka hard rocka, heavy metalu, stonera, trash metalu z elementami punk rocka. Skład Zespołu: Piotr Malec – perkusja, Mateusz Woś – gitara, Arkadiusz Szymański – gitara, Jacek Krawczyk – bas, Dawid Lach – wokal.

Progizer – kapela powstała we wrześniu 2015 roku w Lublinie. Po kilku burzliwych próbach postawili na muzykę rockową, opierającą się na mocnych riffach gitar i energetycznym twardym wokalu. Każde spotkanie z Progizer idealnie odzwierciedla emocje towarzyszące zespołowi, na które nikt nie może pozostać obojętny. Skład zespołu: Piotr (Fela) – wokal, Grzegorz (Grześ) – gitara, Krzysztof (Kuskes) – gitara, Arkadiusz (Arecki) – gitara basowa, Przemysław (Poldek) – perkusja.

Zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie Rewiry
tel: 81 466 61 22
e-mail: rewiry.lublin@gmail.com

Zobacz również

Death Naturath / Eraserhead / Progizer
20:00 wstęp wolny Muzyka

FreshMail.pl