Dream of Broadway

18:00 – 2017-11-22 – Sala Widowiskowa – 30/40 zł, grupowe - 25 zł

Jakub Wocial / Teatr Rampa

W „Dream of Broadway” zabrzmią utwory, które przez lata kształtowały artystyczną osobowość kierownika sceny muzycznej warszawskiego Teatru Rampa.

Artysta wystąpi ze znakomitą rosyjską pianistką Mariną Komissartchik oraz zaproszonymi gośćmi: Pauliną Janczak i Maciejem Pawlakiem. Jakub Wocial to jeden z najzdolniejszych w Polsce artystów teatru muzycznego młodego pokolenia, doceniany i chętnie angażowany do pierwszoplanowych ról, także za granicą. Podczas recitalu usłyszymy fragmenty spektakli takich jak „Upiór w Operze”, „Jesus Christ Superstar”, „Miss Saigon, „Rebecca”, „Les Miserables/Nędznicy”, czy kultowy „Taniec Wampirów”, w którym jako debiutant zdobył serca zarówno polskiej, jak i niemieckiej publiczności.

Marina Komissartchik – urodzona w Kiszyniowie pianistka. Naukę gry na fortepianie zaczęła w wieku pięciu lat, w wieku czternastu została przyjęta do średniej szkoły muzycznej przy Moskiewskim Konserwatorium Państwowym im. Piotra Czajkowskiego, w którym kontynuowała studia i ukończyła je z wyróżnieniem. Pracowała jako akompaniator w Moskiewskiej Państwowej Akademii Choreografii (znanej również jako Akademia Baletu Bolszoj). Od 1993 r. mieszka w Hamburgu. Była akompaniatorem i muzykiem orkiestry w musicalach „Upiór w Operze”, „Mozart!”, „Titanic”, „Taniec Wampirów”, „Ich war noch niemals in New York” i „Wicked”. Jej wykształcenie, talent i doświadczenie zostały docenione w środowisku teatralnym, dzięki czemu intensywnie koncertuje z gwiazdami międzynarodowej sceny musicalowej.

Maciej Pawlak – aktor i wokalista musicalowy. Debiutował tytułową rolą w musicalu „Pinokio” w Gliwickim Teatrze Muzycznym (2008). Na scenie GTM występował przez kolejną dekadę m. in. jako Rolf Gruber w „Dźwiękach Muzyki”, Lucas Beineke w „Rodzinie Addamsów”, czy Lizander w spektaklu tanecznym „I Have a Dream”. Jako solista często pojawiał się na scenie tego teatru w koncertach i widowiskach (m. in. „Wampiry i Upiory”, „Karnawał latynoamerykański”, „Kiedy się miłość taka zdarzy”, „Oscarowe przeboje muzyki filmowej”).  Współpracuje z teatrami muzycznymi w kraju. W Teatrze Rozrywki grał główną rolę Maxa Pollacka w musicalu „Our House”, w Krakowskim Teatrze Variété kreuje rolę Emmetta Forresta – partnera tytułowej „Legalnej Blondynki”, a w Teatrze Rampa w Warszawie można go zobaczyć w „Rapsodii z Demonem” z muzyką zespołu Queen oraz w rock-operze „Jesus Christ Superstar” w roli Piotra.

Ceny biletów
30/40 zł, grupowe - 25 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Lubelski Salon Artystyczny
tel: 81 466 61 08
e-mail: irenabeata.m@ck.lublin.pl

Zobacz również

Dream of Broadway
18:00 30/40 zł, grupowe - 25 zł MuzykaTeatr

FreshMail.pl