- Jazz w mieście -

Edi Nulz

20:00 – 2017-04-26 – Pub u Szewca, ul. Grodzka 18 – wstęp wolny

Edi Nulz powstał w lipcu 2011 r. przy okazji koncertu dyplomowego Valentina Schustera na Uniwersytecie Muzycznym w Grazu.

Reakcje na ten koncert były na tyle pozytywne, że zespół we wrześniu tego samego roku udał się do studia nagraniowego.
Tak powstał pierwszy album zespołu „Jetzt” („Teraz”), która ukazał się w lutym 2012 r. W następnych latach zespół występował w Europie (Porgy & Bess w Wiedniu, Stockwerk w Grazu, Jazzwerkstatt w Brnie, festiwal Jazzbrücke Vysocina, Ammertöne Festival Weilheim).

Parszywy punk-jazz w wersji kameralnej

Andreas Felber
Ö1

Pod koniec 2013 r. rozpoczęli się współpracę z aktorką Adele Neuhauser przy projekcie „Die Letzten ihrer Art” („Ostatni tego gatunku”). Jest to czytanie muzyczne z tekstami kultowego brytyjskiego autora Douglasa Adamsa („Autostopem przez Galaktykę”), do którego zespół stworzył muzykę. W lutym 2016 r. Edi Nulz wydał swój trzeci album „An der vulgären Kante” („Na krawędzi wulgarności”). Jak i poprzednie albumy, również ten zawiera wyłącznie kompozycje własne członków zespołu, ale tym razem pojawiły się również utwory pisane wspólnie.

Siegmar Brecher – bass clarinet
Julian Adam Pajzs – tenor & barritone guitar
Valentin Schuster – drums & pocket piano

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Impresariat
e-mail: impresariat@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 09

Zobacz również

Melt Yourself Down

9 Lublin Jazz Festiwal: Jeden z najbardziej elektryzujących fenomenów brytyjskiej sceny muzycznej po raz pierwszy w Polsce.

Flue

9 Lublin Jazz Festiwal: Łącząc instrumenty klawiszowe, bas, perkusję, pady perkusyjne, gramofony i sampler, Flue oscyluje między oldschoolem a nowoczesnością.

Edi Nulz

Edi Nulz
20:00 wstęp wolny FestiwalMuzyka

FreshMail.pl