Most Kultury

No Flowers / Plug & Play

20:00 – 2019-08-16 – Most im. Mariana Lutosławskiego – wstęp wolny

Plug & Play to polski zespół założony w Lublinie na fali indie rock revival. Mają na koncie kilka wydawnictw, EP-ek oraz koncerty na scenach polskich i zagranicznych. Ich styl ma korzenie w klimatach zimnofalowych i dance punkowych, choć ostatnio zwrócili się w stronę energetycznej alternatywy opartej na vintage’owych brzmieniach i wpadających w ucho melodiach.

Noflowers tworzy pięcioro muzyków, których łączy wspólna pasja – muzyka rockowa. Tworzą muzykę, którą określają jako pop-dance-rock. Pod koniec zeszłego roku wydali EP-kę „Different Feelings of Love” podsumowującą lata zmian w składzie i rozwoju artystycznym zespołu.

 

 

Zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego


Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pn-pt: 10:00-19:00
oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie Rewiry
tel: 81 466 61 22
e-mail: rewiry.lublin@gmail.com

Zobacz również

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Celem 28. Finału WOŚP będzie zbiórka środków na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Mary Komasa – DISARM tour

Charyzmatyczny głos łączący niebanalne teksty z progresywną elektroniką i awangardowym brzmieniem kwartetu smyczkowego. W swojej drugiej płycie „Disarm” Mary postawiła na połączenie awangardowych brzmień orkiestrowych z progresywną elektroniką.
No Flowers / Plug & Play
20:00 wstęp wolny Muzyka

FreshMail.pl