Splat! Nights

Ghostland

19:00 – 2018-06-14 – Kino CK – 12 / 15 zł

Pascal Laugier, mistrz koszmaru i grozy, twórca legendarnego „Martyrs. Skazani na strach”, powraca z nowym wstrząsającym filmem. Film dla widzów o mocnych nerwach, którzy zaznajomieni są z dziełami filmowymi o radykalnym, wysokim poziomie brutalności.

„Ghostland” to horror, który już po pierwszych pokazach okrzyknięty został jednym z najmocniejszych obrazów ostatnich lat. Zwroty akcji, upiorna scenografia, szybkie tempo i intrygująca atmosfera wciągają widza od pierwszych chwil, jednocześnie szokują i wzbudzają uczucie niepokoju, a nawet obrzydzenia.

Zafascynowana horrorami i twórczością H.P. Lovecrafta nastoletnia Beth, z siostrą i matką przeprowadza się do domu, który dostał w spadku po zmarłej ciotce. Budynek jest stary, mroczny, przepełniony raczej demonicznymi zabawkami i porcelanowymi lalkami, wygląda jakby nikt w nim nic nie zmieniał od dziesięcioleci. Przywodzi bohaterkom na myśl traumatyczne wspomnienia. Ale demony przeszłości nie są jedynym niebezpieczeństwem z jakim mają się zetknąć kobiety. Czeka je prawdziwe piekło na ziemi.

reżyseria: Pascal Laugier
horror / Francja, Kanada / 2018
czas trwania: 91 min

Splat!Nights – to pokazy najważniejszych i najlepszych współczesnych filmów z pogranicza horroru i fantastyki. To całoroczny cykl, będący częścią międzynarodowego festiwalu horroru i kina gatunkowego Splat!FilmFest (Lublin, Warszawa), www.splatfilmfest.com.

Ceny biletów
12 / 15 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Monika Stolat
tel .+48 519 122 799
e-mail: stolat.monika@gmail.com
film dla widzów powyżej 16. roku życia

Zobacz również

Ghostland
19:00 12 / 15 zł Film

FreshMail.pl