Innymi Słowy Impro: impro pogrzeb

19:00 – 2018-02-16 – Sala Czarna – 8 / 10 zł

Grupa „Innymi Słowy Impro” w składzie: Piotr Kocur, Michał Lech, Wojtek Dudek i Szczepan Głodzik zaprasza na wieczór z improwizacją teatralną.

Impro, czyli teatr improwizowany, jest dla nas tworzeniem rzeczywistości teatralnej na oczach widzów i z ich udziałem, w sposób spontaniczny, bez scenariusza, reagując na sugestie publiczności. Widzowie są reżyserami i to sprawia że każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Tworzymy historię Tu i Teraz. Tym razem aktorzy zaprezentują scenki związane z tematyką pogrzebu. Zadaniem publiczności będzie m.in. podanie sugestii dotyczącej sposobu śmierci. Zaś goście obecni na pogrzebie wygłoszą monologi, za pomocą których opowiedzą o swoich wspomnieniach związanych ze zmarłym. Po każdym monologu odegrana zostanie scenka bazowana na opowieściach, na zasadzie flashbacku.

Twórcą idei teatru improwizowanego jest Keith Johnstone – angielski reżyser, znany z nowatorskiego podejścia do widowiska teatralnego. Celem jego formuły jest przede wszystkim zabawa i przyjemność, a metodą – technika improwizacji ułatwiająca poddanie się twórczemu instynktowi, uwalniającemu indywidualny, zazwyczaj ukryty potencjał aktorów.

Ceny biletów
8 / 10 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Edukacja Kulturalna
tel. 81 466 61 51
e-mail: edukacja@ck.lublin.pl

Zobacz również

Innymi Słowy Impro: impro pogrzeb
19:00 8 / 10 zł SpotkanieTeatr

FreshMail.pl