19:00 - 19.01.2018 - Sala Czarna - 7 / 10 zł - więcej

19:00 - 19.01.2018 - 7 / 10 zł - więcej
Kup bilet

Grupa „Innymi Słowy Impro” w składzie: Piotr Kocur, Michał Lech, Wojtek Dudek i Szczepan Głodzik zaprasza na wieczór z improwizacją teatralną.

Impro, czyli teatr improwizowany, jest dla nas tworzeniem rzeczywistości teatralnej na oczach widzów i z ich udziałem, w sposób spontaniczny, bez scenariusza, reagując na sugestie publiczności. Widzowie są reżyserami i to sprawia że każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Tworzymy historię Tu i Teraz. Trzeba to zobaczyć, żeby poczuć. To chyba ta energia, którą się podczas występu odbiera, tak zaraża, że potem chce się wrócić. Tym razem aktorzy zaprezentują długą formę.

Twórcą idei teatru improwizowanego jest Keith Johnstone – angielski reżyser, znany z nowatorskiego podejścia do widowiska teatralnego. Celem jego formuły jest przede wszystkim zabawa i przyjemność, a metodą – technika improwizacji ułatwiająca poddanie się twórczemu instynktowi, uwalniającemu indywidualny, zazwyczaj ukryty potencjał aktorów.

7 / 10 zł

Sala Czarna