Innymi Słowy Impro

19:00 – 2019-04-12 – Sala Czarna – 8 / 10 zł

Grupa „Innymi Słowy Impro” zaprasza na wieczór z improwizacją teatralną. Wystąpią Michał Lech oraz Piotr Kocur jako oficjalny Duet Impro.

Impro, czyli teatr improwizowany, jest dla nas tworzeniem rzeczywistości teatralnej na oczach widzów i z ich udziałem, w sposób spontaniczny, bez scenariusza, reagując na sugestie publiczności, pokazujemy spektakl który wydarzy się tylko raz, na waszych oczach. Historia tworzy się Tu i Teraz. Widzowie są reżyserami i to sprawia, że każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Tym razem w formie „Duo Impro”.

Twórcą idei teatru improwizowanego jest Keith Johnstone – angielski reżyser, znany z nowatorskiego podejścia do widowiska teatralnego. Celem jego formuły jest przede wszystkim zabawa i przyjemność, a metodą – technika improwizacji ułatwiająca poddanie się twórczemu instynktowi, uwalniającemu indywidualny, zazwyczaj ukryty potencjał aktorów.

Ceny biletów
8 / 10 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Edukacja Kulturalna
tel. 81 466 61 51
e-mail: edukacja@ck.lublin.pl

Zobacz również

Spotkanie filozoficzne: Wszyscy wiedzą

Spotkania filozoficzne to cykl comiesięcznych spotkań, na które składają się projekcja filmu z repertuaru Gutek Film, wykład, a także rozmowa z publicznością na temat bezpośrednio zainspirowany filmem.

Sztuczka wsparcia: Masaż żywiołów dla dzieci i rodziców

Zajęcia praktycznej nauki masażu w formie zabawy.

127 godzin

Benshi: spotkania kinomanów, którzy cenią sobie możliwość rozmowy o filmie.
Innymi Słowy Impro
19:00 8 / 10 zł SpotkanieTeatr

FreshMail.pl