Innymi Słowy Impro

19:00 – 2019-06-28 – Sala Czarna – wstęp wolny

Grupa „Innymi Słowy Impro” zaprasza na wieczór z improwizacją teatralną. Wystąpią Michał Lech oraz Piotr Kocur jako oficjalny Duet Impro.

Impro, czyli teatr improwizowany, jest dla nas tworzeniem rzeczywistości teatralnej na oczach widzów i z ich udziałem, w sposób spontaniczny, bez scenariusza, reagując na sugestie publiczności, pokazujemy spektakl który wydarzy się tylko raz, na waszych oczach. Historia tworzy się Tu i Teraz. Widzowie są reżyserami i to sprawia, że każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Tym razem w formie „Duo Impro”.

Twórcą idei teatru improwizowanego jest Keith Johnstone – angielski reżyser, znany z nowatorskiego podejścia do widowiska teatralnego. Celem jego formuły jest przede wszystkim zabawa i przyjemność, a metodą – technika improwizacji ułatwiająca poddanie się twórczemu instynktowi, uwalniającemu indywidualny, zazwyczaj ukryty potencjał aktorów.

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Edukacja Kulturalna
tel. 81 466 61 51
e-mail: edukacja@ck.lublin.pl

Zobacz również

William Szekspir: Stracone zachody miłości

Czytelnia Dramatu zaprasza na kolejną odsłonę cyklu czytań scenicznych poświęcony twórczości Williama Szekspira. Tym razem reżyserka Zuzanna Bojda bierze na warsztat komedię „Stracone zachody miłości”.
Innymi Słowy Impro
19:00 wstęp wolny SpotkanieTeatr

FreshMail.pl