Festiwal Globtroterski "Dookoła Świata"

10:00 - 07.03.2020 - Piwnice CK - 10/12 zł - więcej
Festiwal Globtroterski "Dookoła Świata"

10:00 - 07.03.2020 - 10/12 zł - więcej
Kup bilet

Jak zaistnieć na Instagramie podróżniczym? Redakcji Podróży Odbytej w rok udało się zebrać zaangażowaną społeczność ponad 10 tysięcy #PodróżniczychŚwirów.

Edycja zdjęć, triki na fajne Stories bez użycia apek zewnętrznych, organiczne sposoby, dzięki którym o Twoim koncie będzie dowiadywać się jak najwięcej osób. Wszystko to okraszone prawdziwymi przykładami, liczbami, cenami. Jeśli starczy czasu – wyedytujemy wspólnie jedno z Waszych zdjęć z wakacji.

Red. Górski i Podsiadły (podrozodbyta.com) w marcu 2018 roku postanowili rzucić wszystko co mieli i wyjechać w 7-mio miesięczną podróż. Odwiedzili w tym czasie 13 państw. Ich jedynym celem po powrocie było: “nie wracać za biurko!”. Chyba się udało! Obecnie pracują zdalnie – prowadzą własną agencję social media oraz organizują egzotyczne wyjazdy dla swoich obserwujących.

red. Górski – redaktor naczelna Redakcji. Prowadzi własną agencję social media. Zamiłowanie do podróży wyssała z mlekiem matki, co w sumie nie dziwne, bo jej rodzice niezmiennie, permanentnie podróż odbywają. W celu osiągnięcia swoich dzikich, podróżniczych żądzy zmuszona była opuścić swoje ciepłe, freelancerskie posadki. Oprócz bycia Redaktor naczelną, w Redakcji piastuje stanowisko naczelnego mobilizatora-spinacza oraz reżysero-modelko-operatora.

red. Podsiadły – montażysta. Bardzo znana gwiazda rocka – perkusista zespołu Melancholy Hill. Jeszcze niedawno jako strażnik graniczny był pogromcą nielegalnych imigrantów, ale jednak zamiłowanie wygrało!

10/12 zł

Piwnice CK