10:00 - 17.07.2018 - Sala prób nr 1 - 120 zł - 3 spotkania - więcej

10:00 - 17.07.2018 - 120 zł - 3 spotkania - więcej

Edukacja Kulturalna – Studium Kultury zaprasza do udziału w intensywnych warsztatach teatralnych prowadzonych przez Adriana Kracia – instruktora teatralnego i reżysera.

Tematyka spotkania:

• pogłębienie świadomości własnego ciała oraz współpraca z partnerem na scenie,
  • techniki pracy zaczerpnięte z klasycznego treningu aktorskiego (Stanisławski, Czechow) oraz współczesne techniki pracy warsztatowej (Meisner, Churcher, Morris),
  • sposoby przygotowania fizycznego i mentalnego do pracy nad rolą oraz do samego występu

Poprzez kolejne ćwiczenia warsztatowe uczestnicy dojdą do momentu, gdzie wszystkie trudności związane ze stresem, budowaniem emocji, współpracą z partnerem oraz interpretacją tekstu zaczną znikać, a sami poczują pełną swobodę na scenie oraz poza nią.

prowadzenie: Adrian Krać – ukończył pedagogikę ze specjalizacją teatralną na Uniwersytecie Marii Curie -Skłodowskiej w Lublinie. Prowadzi warsztaty teatralne oraz kształci aktorów czerpiąc z technik współczesnych amerykańskich trenerów, a także literatury brytyjskiej oraz amerykańskiej. Szkoli instruktorów teatralnych. Organizuje szkolenia z wystąpień publicznych oraz autoprezentacji. Aktywnie działa jako reżyser. Jest założycielem wielokrotnie nagradzanego Teatru Arteria. Zajmuje się także tłumaczeniem sztuk teatralnych z języka angielskiego.

120 zł - 3 spotkania

Sala prób nr 1