Maat Festival

#Japan 2016 spiritual process

20:30 – 2017-12-07 – Oratorium – bezpłatne wejściówki

Trzy tygodnie podróży do specjalnie wybranych oraz przypadkowych miejsc. Kontakt z technologią i naturą, konsumpcją i duchowością.

Japonia jak chyba żadne inne miejsce na świecie nieustannie miksuje i przetwarza te wszystkie jakości: wkraczasz na grząską ścieżkę zupełnie innego świata niż ten postrzegany z perspektywy europejskiej. Stajesz się awatarem własnego istnienia, grasz w grę wraz z milionami innych graczy a polem gry staje się ten nie mający granic świat gdzie rzeczywistość zmieszana jest na równi z iluzorycznymi, alternatywnymi wymiarami.

Film jest zapisem trzy tygodniowego pobytu w Japonii siedmiorga artystów w ramach rezydencji Maat Festival 2016. Utrwalenie procesu myślenia i postrzegania mega-miasta Tokio oraz japońskiej prowincji.

Ceny biletów
bezpłatne wejściówki
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:

Zobacz również

National affairs

IX Maat Festival: Ciało narodowe

Blur / Close up

IX Maat Festival: Ciało narodowe

Stado

Lubelski Festiwal Filmowy: Jennifer to typowa nastolatka z małej skandynawskiej miejscowości. Gdy zgłasza, że padła ofiarą gwałtu, nikt nie chce jej uwierzyć.

Uczeń

Lubelski Festiwal Filmowy: Nastoletni Wieniamin uważa, że wie wszystko o moralności. Wie, co jest dobre, a co złe. Jedyną osobą, która usiłuje uratować głównego bohatera, jest nauczycielka biologii.
#Japan 2016 spiritual process
20:30 bezpłatne wejściówki FestiwalFilmIX Maat FestivalTaniecTeatr

FreshMail.pl