19:00 - 12.01.2019 - Sala Widowiskowa - 35 zł - więcej

19:00 - 12.01.2019 - 35 zł - więcej
Kup bilet

W skład zespołu wchodzą utytułowani polscy muzycy jazzowi, którzy mają za sobą wieloletnią współpracę z legendami jazzu polskiego i światowego.

Ich muzyka to fuzja wielu stylów muzycznych połączonych ze sobą nieposkromioną, jazzową improwizacją. W warstwie harmonicznej cechują ją rozbudowane, modernistyczne połączenia akordów. Tworzą one wspólną narrację, której cechą charakterystyczną jest impresjonistyczne rozbudowywanie formy. Umożliwia to łączenie elementów jazzu nowoczesnego z innymi gatunkami muzycznymi, lub ich elementami, które wprawne ucho rozpozna błyskawicznie. Warstwa melodyczna to frazy, które można powtórzyć już po pierwszym przesłuchaniu. To sprawia że muzyka, pomimo wysublimowanej formy staje się czytelna nawet dla każdego odbiorcy. Bardzo bogata warstwa rytmiczna, balansująca pomiędzy jazzem, hip-hopem oraz rockiem alternatywnym spaja cały projekt, tworząc wraz z resztą elementów kwintesencję muzycznego stylu zespołu.

Jerzy Małek – trąbka
Radek Nowicki – saksofon