Majówka w Wirydarzu

Kabaret Starszych Pań i Panów

15:00 – 2019-05-04 – Wirydarz – wstęp wolny

Kabaret Starszych Pań i Panów to spektakl muzyczny z wykorzystaniem piosenek Jeremiego Przybory i muzyki Jerzego Wasowskiego z programu „Kabaret Starszych Panów”.

To przykład pięknej i niezwykłej stylizacji, oddającej wyjątkowy nastrój kultury wysokiej. W wyreżysorwanym przez Michała Zgieta spektaklu członkowie zespołu teatralnego „Teatr Seniora” przy Centrum Kultury w Lublinie, którzy pracowali w ramach warsztatów na Centralnym Placu Zabaw pokażą niewątpliwy urok tego repertuaru.

Podczas letnich warsztatów „Kabaret Starszych Pań i Panów” uczestnicy pracowali nad spektaklem z muzyką na żywo. Podczas zajęć odbyły się rozmowy o aktywizacji seniorów i łączeniu pokoleń przez sztukę teatralną. Wspólnie szukaliśmy odpowiedzi na pytania: Jak pracować z grupą o różnych potrzebach i doświadczeniach? Czego poszukuje w zajęciach prezentacji scenicznej senior? Jak budować pozytywne relacje pomiędzy osobami w różnym wieku? W jaki sposób motywować się do aktywnego spędzania czasu wolnego?

reżyseria: Michał Zgiet; obsada: Anna Kuszneruk, Grażyna Czarnota, Maria Lipiec, Zenobia Kotuła, Teresa Chojnacka, Zofia Mitrut, Kazimierz Witalis Szymański, Jerzy Kałduś, Grzegorz Michalec, Tadeusz Nowak, Henryk Szuba, Dariusz Jóźwik
zespół muzyczny w składzie: Izabela Urban – nauka śpiewu , korepetycje muzyczne; Michał Iwanek – aranżacje; Michał Kowalczyk – kontrabas; piano; Krzysztof Redas – perkusja

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
w dniach 1 lipca-31 sierpnia
czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 12:00-17:00

Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia.
Oświadczenie należy dostarczyć do CK bezpośrednio przed wydarzeniem lub wypełnić na miejscu.
Pobierz Oświadczenie

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:
Zobacz Klauzulę
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:

Zobacz również

Kabaret Starszych Pań i Panów
15:00 wstęp wolny Teatr

FreshMail.pl