Centralny Plac Zabaw

Kabaret Starszych Pań i Panów

10:00 - 30.07.2018 - plac przed Centrum Kultury/Oratorium - wstęp wolny / zapisy - więcej
Centralny Plac Zabaw

10:00 - 30.07.2018 - wstęp wolny / zapisy - więcej

W ramach warsztatów powstanie premierowy spektakl z muzyką na żywo, który poruszy ważny społeczny temat. Spotkania są okazją do integracji poprzez pracę nad wspólną sztuką. Jest to również szansa na poznanie nowych metod metody pracy scenicznej, wymiany doświadczeń i nawiązania nowe sieci współpracy. Podczas zajęć odbędą się rozmowy aktywizacji seniorów i łączeniu pokoleń przez sztukę teatralną, podejmie się próbę odpowiedzi na pytania: Jak pracować z grupą o różnych potrzebach i doświadczeniach? Czego poszukuje w zajęciach prezentacji scenicznej senior? Jak budować pozytywne relacje pomiędzy osobami w różnym wieku? W jaki sposób motywować się do aktywnego spędzania czasu wolnego? Efektem warsztatów będzie sztuka teatralna, która w inteligentny, częściowo zabawny sposób dotyka otaczającej nas rzeczywistości.

Warsztaty zakończą się premierowym spektaklem “Kabaret Starszych Pań i Panów” 26 sierpnia o godz. 18:00.

prowadzenie: Michał Zgiet – aktor teatralny i filmowy, związany z m.in. Kompanią Teatr, Teatrem Provisorium, Teatrem im. H.Ch. Andersena w Lublinie, Teatrem Polskim w Bielsku-Białej, twórca Teatru w Remizie, reżyser, animator społeczności lokalnej.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

wstęp wolny / zapisy

plac przed Centrum Kultury/Oratorium