Lubelski Festiwal Filmowy

Klub Festiwalowy Mrówkojad

22:00 – 2018-11-09 – Piwnice CK – wstęp wolny

Zapraszamy do klubu festiwalowego „Mrówkojad”, gdzie co wieczór podczas trwania Lubelskiego Festiwalu Filmowego czeka na nas szereg wydarzeń i atrakcji.

Program:

3 listopada (sobota) / godz. 21:00 / Stand Up
Monologi kojarzą się z nudnymi wywodami. Stand up to również forma monologu, która z nudą nie ma nic wspólnego! Sprawdź, kto tego wieczoru rozbawi cię do łez.
4 listopada (niedziela) / godz. 21:30 / Oly. – koncert
Podczas koncertu usłyszymy utwory nowe aranżacje utworów oraz zupełnie nowy materiał z albumu który ukaże się już tej jesieni.
5 listopada (poniedziałek) / godz. 10:00 / Escape room
Jesteś fanem łamigłówek? Lubisz tajemnice? Escape room to świetna okazja aby wpaść w wir zagadek, stając się ich częścią. Przyjdź i poczuj się jak współczesny Sherlock Holmes.
6 listopada (wtorek) / godz. 18:00 / Dom Gry
Wieczór z grami planszowymi. Przygotowaliśmy mnóstwo różnorodnych tytułów, a nasi wolontariusze pomogą Wam szybko poznać ich zasady. Zabierzcie znajomych lub przyjdźcie sami – zabawy nie zabraknie!
7 listopada (środa) / godz. 21:00 / W Nowym Kinie: Impro Poławiaczy Pereł
Spektakl improwizowany Poławiaczy Pereł od kilku lat gości na LFF i zawsze jest spotkaniem dwóch światów: filmu i teatralnego improv. W kulminacyjnym momencie film zostaje zatrzymany, a inicjatywę przejmują obecni na scenie aktorzy.
8 listopada (czwartek) / godz. 21:30 / Pub Quiz
Quiz dla każdego, kto chce sprawdzić swoją wiedzę na temat kina. Przybywajcie kinomani… jeśli się odważycie! To już tradycja naszego klubu. Przygotowaliśmy dla was szereg filmowych pytań i zagadek, a dla najlepszych festiwalowe nagrody.
9 listopada (piątek) / godz. 22:00 / Noc Mediażerców
Lubelscy twórcy mediów zaprezentują swoje utwory: filmy krótkometrażowe, teledyski, czy inne formy wideo, jak również gry wideo i VR.

Ceny biletów
wstęp wolny
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem biletowanym
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Kinoteatr Projekt
tel.: 81 466 61 21
e-mail: kinoteatrprojekt@o2.pl

Zobacz również

Klub Festiwalowy Mrówkojad
22:00 wstęp wolny FestiwalMuzykaSpotkanieTeatr

FreshMail.pl