Kino Smakuje

Kobieta na topie

18:00 – 2019-02-17 – Kino CK – 12 / 15 zł

Isabella urodziła się z niezwykłym darem. Wszystkie przygotowywane przez nią potrawy stanowią prawdziwą rozkosz dla podniebienia i roztapiają męskie serca jak wosk.

Isabella pracuje w restauracji swego męża Toninha w małym, portowym brazylijskim mieście. Pewnego dnia, gdy odkrywa zdradę męża, postanawia rzucić wszystko i rozpocząć życie od nowa – tym razem już na własny rachunek. Wyjeżdża do San Francisco, aby spełnić swe marzenia. Dzięki pomocy przyjaciółki z dzieciństwa – ekscentrycznego transwestyty Moniki odnosi prawdziwy sukces: jej telewizyjny program kulinarny jest hitem sezonu, a Isabela osiąga szczyty popularności.

reżyseria: Fina Torres
obsada: Penélope Cruz, Murilo Benício, Harold Perrineau, Mark Feuerstein
komedia / USA / 2000
czas trwnaia: 92 min

Kino smakuje
Coraz więcej uwagi poświęcamy zdrowemu odżywianiu, świadomości tego, co i jak jemy. Kulinaria są niewątpliwie na topie. Zakładamy blogi z przepisami, uczymy się fotografować potrawy, chodzimy do dietetyków… slow food, fit food, good food! Kino od dawna inspiruje się sztuką kulinarną i czerpie z niej tematy opowiadanych historii. Również na ekranie kinowym Centrum Kultury roi się od fantastycznych potraw, smaków i zapachów, kuchennych historii.

Ceny biletów
12 / 15 zł
Kasa Czynna:
w lipcu:
wt-pt: 14:00-19:00
w pozostałe dni na godzinę przed wydarzeniami biletowanymi
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Zespół Konfrontacji Teatralnych
tel.: +48 (81) 466 61 19/20
e-mail: sawicka@ck.lublin.pl

Zobacz również

Kobieta na topie
18:00 12 / 15 zł Film

FreshMail.pl