12:00 - 14.06.2019 - Galeria Biała - wstęp wolny - więcej

12:00 - 14.06.2019 - wstęp wolny - więcej

Wystawa prezentuje szerokie spektrum techniki artystycznej jaką jest kolaż.

Zobaczymy wycinanki analogowe tworzone poprzez papier i nożyce oraz cyfrowe, jak wydruki i animacje filmowe do unikalnych instalacji typu site-specific, dzieła znane oraz pokazywane po raz pierwszy prace młodych twórców. Miejsce szczególne w tej ekspozycji zajmą kultowe już „Wyklejanki” Wisławy Szymborskiej, a także stale powiększająca się na korytarzu galerii realizacja rysunkowa Mariusza Tarkawiana.

Lista artystów biorących udział w wystawie: Alicja Biała, Monika Chlebek, Tomasz Ciecierski, Edyta Ciosek, Justyna Górecka, Aleksandra Grünholz, Bartek Jarmoliński, Ewelina Karpowiak, Grzegorz Kozera, Mariusz Kruk, Rafał Kucharczuk, Kaja Kurczuk, Irena Nawrot, Ola Niepsuj, Krystyna Piotrowska, Małgorzata Rybicka, Mateusz Szczypiński, Wisława Szymborska, Mariusz Tarkawian, Karolina Wojciechowska.

Galeria Biała

14-06-2019 - wstęp wolny - więcej