Splat!FilmFest

Midnighters

19:00 – 2017-09-18 – Sala Widowiskowa – 10 zł

Po seansie zapraszamy na spotkanie z reżyserem filmu – Julisem Ramsayem

Gdy w sylwestrowy wieczór wybija północ, ludzie patrzy w przyszłość licząc na lepszą przyszłość. Nieco inaczej jest w przypadku Lindsey i Jeffa Pittnam. W ich małżeństwie nie układa się najlepiej. Ich związek zostaje wystawiony na kolejną próbę, gdy będą zmuszeni zatuszować ślady tragicznego wypadku. Drobne rysy oplatające wcześniej ich relację pogłębiają się. Chcąc wyjść cało z trudnej sytuacji, małżonkowie wpadają w sieć podejrzeń, wyrzutów i szaleństwa.

Julius Ramsay – trzykrotnie nominowany do Primetime Emmy (przyznawanej za produkcję telewizyjną nagrody, jedno z ważniejszych obok Oscara, Tony Award i Grammy Award wyróżnień) reżyser takich seriali „The Walking Dead” czy „Scream”. „Midnighters” jest nie tylko jego pełnometrażowym debiutem, ale też filmem bardzo osobistym. Stworzony wspólnie z bratem obraz bazuje na obserwacjach problemów małżeńskich ich rodziców. Ich rozwód odcisnął piętno na wyobraźni młodych chłopców, w podobnym stopniu co filmy grozy, które namiętnie oglądali. Te dwa czynniki stanowiły asumpt do powstania ich wspólnego dzieła.

thriller / USA / 2017
czas trwania: 93 min

reżyseria: Julius Ramsay; scenariusz: Alston Ramsay; zdjęcia: Alexander Alexandrov; muzyka: Chris Westlake; obsada: Alex Essoe, Perla Haney-Jardine, Dylan McTee, Ward Horton; producenci: Julius Ramsay, Alston Ramsay; produkcja: Graystone Pictures; właściciel praw: Gray Krauss Sandler Des Rochers

Ceny biletów
10 zł
Kasa Czynna:
pon. - pt. w godz. 10.00-19.00
oraz na godzinę przed wydarzeniem
tel.: 81 466 61 40
Kontakt:
Monika Stolat
tel .+48 519 122 799
e-mail: stolat.monika@gmail.com
film dla osób od 16 roku życia
film w języku angielskim z polskimi napisami

Zobacz również

Midnighters
19:00 10 zł FestiwalFilmSpotkanie

FreshMail.pl