Najlepsze z najgorszych

Najlepsze z najgorszych

- 5 zł - więcej
Kup bilet

Prawdopodobnie jedyny na świecie film, którego głównym bohaterem jest zabójcza opona samochodowa posiadająca zdolności parapsychologiczne. Już po pierwszym pokazie w Cannes film zdobył status kultowego hitu.

Każdy kierowca wie, że dobre opony to podstawa… O ile nie posiadają one zdolności parapsychologicznych i nie cechuje ich instynkt mordercy. Główna bohaterka tego osobliwego dzieła, zabójcza opona, podąża tropem tajemniczej kobiety, likwidując każdego, kto stanie na jej drodze…

reżyseria: Quentin Dupieux
horror, komedia / Francja, Angola / 2010
1 godz. 22 min

Najlepsze z najgorszych – przegląd kina klasy B

Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, kosmici, potwory, fabuła nie trzymająca się kupy, to tylko niektóre cechy najgorszych filmów w historii kinematografii. Entuzjazm twórców kina klasy B  udziela się także widzom. W ramach tego cyklu prezentujemy bardzo złe filmy, które jednak wpisane zostały do kanonu kina kultowego. Każdy pokaz poprzedza krótka prelekcja.

Kino CK

- 5 zł - więcej